Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sivil Toplum Merkezi inşaatı son aşamada

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN SİVİL TOPLUM MERKEZİ İNŞAATI SON AŞAMAYA GELDİ.

Sivil Toplum Merkezi inşaatı son aşamada
12 Aralık 2017 - 10:28

Muratpaşa Belediyesi’nin sivil toplum merkezi inşaatı son aşamaya geldi.

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) eski Başkanı Abdullah Sevimçok adını taşıyacak sivil toplum merkezi inşaatı son aşamaya geldi.

Doğuyaka Mahallesi’nde, 13 bin metrekare alan üzerine inşa edilen merkezde, 163 dernek odası, 500 kişilik konferans salonu, 12 çok amaçlı eğitim ve toplantı salonu, yarı açık toplantı ve etkinlik alanıyla birlikte kapalı otopark yer alıyor.

Merkezin, yönetim modeli üzerinde çalışmalar ise devam ediyor. Yönetim modeli Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Her türlü politik mülahazanın ötesinde bir sivil toplum bilinci, sivil toplum olabilme çalışmasının yapılacağı yer olacak” anlayışı doğrultusunda hazırlanıyor. Bu haliyle dünyada örneği bulunmayan sivil toplum merkezinde yer alacak derneklere üyelerine yönelik aylık belli sayıda çalışma ve etkinlik yapma gibi kriterler getirilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat