Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sözen’den Manavgat ırmağı uyarısı

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, MANAVGAT IRMAĞI’NDA YÜZMENİN TEHLİKELİ VE YASAK OLDUĞUNU HATIRLATARAK UYARILARDA BULUNDU.

Sözen’den Manavgat ırmağı uyarısı
23 Mayıs 2018 - 19:02
banner

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Irmağı’nda yüzmenin tehlikeli ve yasak olduğunu hatırlatarak uyarılarda bulundu.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, son günlerde Manavgat Irmağı’nda yaşanan kayıp ve boğulma vakaları üzerine yazılı bir açıklama yaptı. Irmaktaki su seviyesinin değişmesi ve dikkatsizlik nedenleriyle son günlerde üzücü boğulma olaylarının yaşandığını aktaran Başkan Sözen, “Öncelikle kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Bu konuda yaşadığım derin üzüntümü de buradan belirtmek istiyorum. Manavgat Belediyesi olarak su seviyesi değişkenliklerinde gerekli uyarıları rutin olarak yapmaktayız. Manavgat Irmağı’na düşerek kaybolan 5 yaşındaki Samet Durmuş Vurkun yavrumuz için yapılan arama çalışmalarının sevindirici bir sonuç vermesini diliyorum. Manavgat Irmağı’nda yüzmenin tehlikeli ve yasak olduğunu bir kez daha hatırlatarak, çocuklarımızın can güvenliği için vatandaşlarımızın tedbirli olmalarını çok önemle rica ediyorum” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim