Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Türel’den gençlere Edis sürprizi

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSU İÇERİSİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERİ MOTİVE ETMEK AMACIYLA ÜNLÜ ŞARKICI EDİS İLE BULUŞTURDU. LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİ SINAV ÖNCESİ ŞARKILARLA COŞTU, MORAL VE ENERJİ DEPOLADI.

Türel’den gençlere Edis sürprizi
28 Nisan 2018 - 14:52
banner

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yoğun çalışma temposu içerisinde üniversiteye hazırlanan gençleri motive etmek amacıyla ünlü şarkıcı Edis ile buluşturdu. Lise son sınıf öğrencileri sınav öncesi şarkılarla coştu, moral ve enerji depoladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üniversite sınavına hazırlanan gençlere bahar hediyesi verdi. Antalya Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen konserde ünlü şarkıcı Edis, sevilen şarkılarını Antalyalı öğrenciler için söyledi. Lise son sınıf öğrencileri konser boyunca yerlerinde duramadı. Hareketli şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden gençler, sınav temposu içerisinde nefes alma fırsatı buldu.

Türel, gençlere başarı diledi

Başkan Menderes Türel de konseri eşi Ebru Türel ile birlikte dinledi. Antalyalı gençler adına Edis’e çiçek takdim eden Başkan Türel, gençlere seslenerek, “Bu zorlu sınav sürecinde bir ağabeyiniz olarak her zaman yanınızdayım, destekçinizim. Başarılar diliyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co