Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Türkiye’nin en büyük çekici ve oto lastik ağı

Türkiye’nin en büyük çekici ve oto lastik ağı
25 Temmuz 2018 - 16:04
banner

Türkiye’nin en büyük çekici ve oto lastik ağı

Son yıllarda ülkemizde artan araç sayıları ve trafik yoğunluğu otomotiv sektöründe yol yardım kategorisinin bir tık daha önem kazanmasına neden olmuştur. Kullanıcılar uzun ya da kısa seyahatleri esnasında başlarına gelebilecek her türlü mekanik ya da fiziksel problemlere karşı bazen hazırlıksız yakalanabildikleri gibi bazen de önceden çalıştıkları ya da asistan paketlerini satın aldıkları firmalardan veyahut o an yoldan geçen bir çekiciden yol yardımı hizmeti almaktadırlar.

Maalesef ülkemizde 112 acil servis gibi tek numaradan alınan hizmetlere benzer çekici hizmeti alınamadığı gibi başınıza gelebilecek olumsuzluklara karşı da ilgili ve yetkili bir firmaya da ulaşmanız neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Global anlamda sektörel bir araştırma yaptığımız zaman yol yardım sektöründe ülkemizin bir hayli konuyu gerilerden takip ettiğine tanık olabiliriz. Örneğin; Kuzey Amerika’da, Kanada’da yol yardım hizmetleri tek bir numara ve noktadan yünetilerek geniş hizmet ağları ve karmaşalara yer vermeden kolayca çözülürken, bizde ise müsaitlik durumlarının olmaması, fiyat politikalarının belirsizliği gibi bir çok nedenlerden dolayı hizmet alma ve verme konusunda ciddi aksaklıkları ortaya çıkarmaktadır.

Birde araç sahipleri zorunlu trafik sigortası yaptırdıkları zaman sigorta şirketlerinin dayatmasıyla 60TL-100TL arasında fiyatlarla yol yardım asistan paketlerini almaya yönlendiriliyorlar. Bu paketi alan müşteriler bu hizmeti her zaman düzgün bir şekilde alamadığı gibi sonrasında da bu tarz paketleri satın almaya soğuk bakmaktadırlar.

Yol yardım hizmetlerinin içerisinde mobil lastik değişim hizmetini de veren yolyardim.com nüfus ağırlığı en fazla illerimiz İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da günün her anı gezici araçlarımızla oto lastik ve lastik tamiri hizmetini de yerinde vermektedir.

Değerli araç sahipleri sizlerde artık tek bir çağrı numarası üzerinden nerede olursanız olun günün herhangi bir zamanında yol yardım, çekici, akü takviye, oto elektrik, lastik gibi aracınızla alakalı ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri yolyardim.com üzerinden alabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co