Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Üniversite öğrencileri engelli öğrencilerle buluştu

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KUMLUCA MESLEK YÜKSEKOKULU İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI ÖĞRENCİLERİ, KUMLUCA KASAPÇAYIRI ORTAOKULUNDA EĞİTİM GÖREN ENGELLİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN ETKİNLİK DÜZENLEDİ.

Üniversite öğrencileri engelli öğrencilerle buluştu
13 Aralık 2018 - 15:24
banner

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi programı öğrencileri, Kumluca Kasapçayırı Ortaokulunda eğitim gören engelli öğrencileri için etkinlik düzenledi.

Kumluca Meslek Yüksekokulu bünyesinde ağırlayan İşletme Yönetimi programı öğrencileri özel misafirleri için mini bir eğlence programı düzenledi. Engelli öğrenciler için toplu doğum günü kutlaması da yapıldı.

Kumluca Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İlker Sönmez, “Nasıl tohumlar toprağa emanet ise engelli bireylerimiz de toplumumuza yani bizlere emanettir. Bizler sadece belirli gün ve haftalarda değil her zaman onların yanında olmalı ve bu desteğimizi sonuna kadar hissettirmeliyiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co