Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Uysal, Muhtarları ağırladı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, MURATPAŞA MUHTARLAR DERNEĞİ’NİN YENİ YÖNETİM KURULUNU AĞIRLADI.

Uysal, Muhtarları ağırladı
23 Mayıs 2018 - 12:48

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Muhtarlar Derneği’nin yeni yönetim kurulunu ağırladı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her Çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatinde yılın 21’inci buluşmasını gerçekleştirdi. Başkan Uysal, her çarşamba olduğu gibi mesaisine saat 08.15’te belediye fuayesinde yer alan Turunç Masa’da başladı. Yolu ilk kez bir çarşamba günü belediyeye düşen Muratpaşa sakinleri, fuayede Başkan Uysal’ı görmenin şaşkınlığını yaşarken Başkan Uysal, Turunç Masa’da komşularıyla değişen Muratpaşa’yı konuştu, önerileri dinledi, sorunlara birlikte çözüm aradı.

Ümit Uysal’ın bu haftaki konukları arasında geçen hafta yaptığı genel kurulla yeni yönetimini belirleyen Muratpaşa Muhtarlar Derneği vardı.

Ahmet Akcan başkanlığında Zerdalilik Muhtarı İhsan Karaöz, Yıldız Muhtarı Süleyman Karakuş, Mehmetçik Muhtarı Adnan Çetin, Balbey Muhtarı Abdullah Uyaroğlu, Fener Muhtarı Mehmet Çakır ve Kılınçaslan Muhtarı Ali Kahraman’dan oluşan yeni yönetim kurulu, Başkan Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Akcan, Başkan Uysal’a başarılı çalışmaları nedeniyle ve muhtarlarla kurduğu iş birliği dolayısıyla teşekkürlerini dile getirdi.

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini belirten Başkan Uysal, Muratpaşa’yı ortak akılla yönetmekte ısrarcı olduklarını belirterek, “Muhtarlarımız bu anlayış içinde en özel yeri sahip” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat