Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Yamaç paraşütü yaparken düşen 2 kişiyi AKUT kurtardı

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE YAMAÇ PARAŞÜTÜYLE HAVALANDIKTAN SONRA MECBURİ İNİŞ YAPARAK AĞAÇLARA TAKILDIKTAN SONRA DÜŞEN VE MAHSUR KALAN 2 KİŞİ, AKUT EKİPLERİ TARAFINDAN KURTARILDI.

Yamaç paraşütü yaparken düşen 2 kişiyi AKUT kurtardı
02 Mayıs 2018 - 16:54
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde yamaç paraşütüyle havalandıktan sonra mecburi iniş yaparak ağaçlara takılarak düşen ve mahsur kalan 2 kişi, AKUT ekipleri tarafından kurtarıldı.

Alanya’nın Mahmutlar Mahallesi’ne 19 kilometre uzaklıkta ve bin 650 metre rakımlı Cebel-i Reis Dağı’ndaki yamaç paraşütü parkurundan önceki gün akşam saatlerinde havalanan 2 kişi hava şartlarından dolayı bir süre uçtuktan sonra inmek istedi. Rüzgar sert esmesinden dolayı dengede kalamayan ikili iniş yaptığı sırada ağaçlara takıldı ardından sert şekilde çalılık alana düştü. Ormanda mahsur kalan 2 kişinin bilgisine ulaşan Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Alanya ekipleri harekete geçti. Kazazedelerin bulunduğu bölgeye yaklaşık 45 dakika içinde giden ekipler, kurtarma çalışmalarına başladı. İkili, sağlık kontrolü yapıldıktan sonra mahsur kaldıkları bölgeden çıkartılarak, AKUT ekipleri tarafından yetkililere teslim edildi. Kazazedelerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim