Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Yeni Mahalle ( Yeni Yollar Yapıldı )

Yeni Mahalle ( Yeni Yollar Yapıldı )
28 Ağustos 2020 - 1:04
banner

Kepez Belediyesi, Yeni Mahalle’nin doğalgaz ve elektrik alt yapı yatırımlarından dolayı yollarının bozulan asfaltını yeniliyor.

Kepez Belediyesi,47 bin m2 büyüklüğündeki kent meydanı, Çelebi Sultan Mehmed Camii ve ilçenin en büyüğü olan semt pazarı yatırımlarıyla değerini artırdığı Yeni Mahalle’nin, tüm yol alt yapısını, yenileme çalışmasıyla konforlu hale getiriyor.
Birçok eğitim kurumuna, spor tesislerine de ev sahipliği yapan ilçenin merkezindeki mahallenin yol alt yapısı, doğalgaz hattı ve elektrik iletim hatlarının yer altına alınması sonucu tahrip olmuştu.
Fen İşleri Müdürlüğü, doğalgaz ve elektrik alt yapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra mahallenin tüm yollarının asfaltını yeniliyor.

Yeni Mahalle’nin yollarına 10 bin ton asfalt

Mahallenin batısında Aliye İzzet Begoviç Caddesi- Seyhan Caddesi ile doğusundaki Yeşilırmak Caddesi ve 2436 Sokak arasındaki yollardaki sıcak asfalt çalışması geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı.
Fen İşleri Müdürlüğü, şimdi de Karatay Caddesi ile 2436 Sokak arasındaki sokaklarda sıcak asfalt çalışması başlattı. Bu kapsamda freze iş makinesiyle bozulan ve eskiyen mevcut asfalt kazıldı. Antalya haber Daha sonra zemin tesviyesi yapılan yollara finişer makinesiyle 2 bin 500 metre uzunluğundaki yola 3 bin 500 ton sıcak asfalt seriliyor.
Yeni Mahalle’de, yenileme çalışması kapsamında şuana kadar 10 bin ton sıcak asfalt kullanıldı.  
Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, Yeni Mahalle’nin 4/3 bölümünün asfaltlandığını, kalan kısmın da önümüzdeki aylarda asfaltlanacağını ifade ettiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co