Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa’da gençler için sanat dolu bir yaz

Muratpaşa’da gençler için sanat dolu bir yaz
20 Haziran 2017 - 10:53

Antalya Muratpaşa Belediyesi 07-16 yaş grubunda ki çocuklara ve gençlere dolu dolu bir yaz yaşatacak.Muratpaşa Belediyesi’nin Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi,  bağlama tiyatro, gitar ve drama kursları ile bu yaz genç ve cocuklara eğitim verecek.

Antalya Muratpaşa Belediyesi, yaz spor okullarının yanı sıra Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek sanat kurslarının takvimi belirlendi. Çocuklar ve gençler için bağlama, gitar, yan flüt, uygulamalı tiyatro, drama ve diksiyon kursları açılacak.
1 Temmuz’da başlayacak olan kurslar 1 Eylül’de sona erecek,.Hafta içi her gün saat 09.00’de ile 18.00’de arası kurs verilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al