Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Kepez İlçesinde Hırsızlara DUR! denildi

Antalya Kepez İlçesinde Hırsızlara DUR! denildi
06 Şubat 2023 - 8:10

Kepez İlçesinde meydana gelen “Motosiklet -Elektrikli Bisiklet ve Bisiklet Hırsızlıkları” olayları ile ilgili suç işleyen şahısların yakalanması ve müştekilere ait malzemelerin bulunması amacıyla Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce yapılan çalışmalarda;

Hırsızlık olaylarının şüphelilerinin (M.H.), (E.B.), (V.İ.), (D.Ç.), (F.Ç.), (Y.B.), (Ö.C.A.), (Ö.O.), (İ.Ö.), (H.Ö.), (V.G.), (M.A.) ve (M.H.) isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş, şahısların yakalanmasına yönelik yapılan eş zamanlı operasyonda toplam 13 şüpheli ve 1 Suça Sürüklenen Çocuk yakalanmıştır.

Şüphelilerin çalmış oldukları Motosiklet -Elektrikli Bisiklet ve Bisikletleri (Ü.P.), (Y.Ç.), (A.P.), (H.S.) ve (A.C.) isimli şahıslara sattıkları bu şahıslarında bisikletleri pazarında ve internet ortamında sattıkları tespit edilerek haklarında adli işlem yapılmıştır. 

Şüphelilerin karışmış oldukları olaylarla ilgili 32 ayrı tahkikat evrakı hazırlanmış, suç eşyası olduğu tespit edilen 2 Motosiklet, 8 Elektrikli Bisiklet ve 37 Bisiklet bulunarak müştekilerine teslim edilmek üzere muhafaza altına alınmıştır. 

Haklarında yapılan işlemlerin ardından adli makamlara sevk edilen şüphelilerden 5’i Savcılık ifadesi ardından salıverilmiş, 4 şüpheli hakkında Adli Kontrol Kararı uygulanmış, 5 şüpheli şahıs ise tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat