Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

2019 Türkiye dalga sörfü yarışması için sahil temizliği yapıldı

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİ’NDE HAFTA SONU YAPILMASI PLANLANAN 2019 TÜRKİYE DALGA SÖRFÜ YARIŞMASI İÇİN SAHİL TEMİZLİĞİ YAPILDI.

2019 Türkiye dalga sörfü yarışması için sahil temizliği yapıldı
20 Aralık 2018 - 15:50
banner

Antalya’nın Alanya ilçesi’nde hafta sonu yapılması planlanan 2019 Türkiye Dalga Sörfü yarışması için sahil temizliği yapıldı.

Şiddetli rüzgarın oluşturduğu dalgaların etkisiyle sahili kaplayan atıklar, belediye ekiplerince temizlendi. Kentte etkili olan yağış ve şiddetli rüzgarın ardından denizde biriken atıkların sahile vurduğu Alanya da Milli Egemenlik Plajı kepçe yardımıyla temizlendi. Sörf yarışması için Alanya Milli Egemenlik Plajı’nda antrenman yapan sörfçülerin daha rahat çalışmaları için alan temizliği yapıldı.

2019 Türkiye Dalga Sörfü Yarışı 22 Aralıkta dalganın organizasyon yapmaya elverişli olması durumunda Milli Egemenlik Plajı, Damlataş Plajı ya da Galip Dere Plajı’nda yapılacaktır. Yarışa 30 üzerinde sporcu katılımı bekleniyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co