Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Akdeniz Üniversitesi’nde bayramlaşma töreni

ANTALYA (İHA) – AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PERSONELİ, KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ BİR ARAYA GELEREK BAYRAMLAŞTI.

Akdeniz Üniversitesi’nde bayramlaşma töreni
17 Ağustos 2018 - 14:06

Akdeniz Üniversites’nde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma törenine Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erol Gürpınar, Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Prof. Dr. Ahmet Ögke, Prof. Dr. Eyüp Sabri Topal ile çok sayıda akademik ve idari personel katıldı.

“Kardeşlik için çaba sarf etmeliyiz”

Milletin birlik ve beraberliğine vurgu yapan Rektör Ünal, “Bizler iyilikler yapmak ve güzellikleri yaşatmak adına oldukça hassas bir millet olarak, Kurban Bayramı vesileyle birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeli, iyilikler yapmak için yol aramalı, bir gönül almak için fırsat kollamalı, dostluk ve kardeşlik için gayret sarf etmeliyiz” diye konuştu.

“Elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz”

Ülkemizin ekonomik olarak saldırıya uğradığı şu günlerde, birlik beraberlik ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğunu belirten Rektör Ünal, “Akdeniz Üniversitesi mensupları olarak Ülkemizin başta ekonomik olmak üzere her alanda güçlenmesi için bugün her zamankinden daha fazla çalışmamız ve üretmemiz gerekiyor. Milli ve yerli bir ekonomi için daha fazla bilimsel araştırma, daha fazla üretim yaparak bunların katma değere dönüşmesi ve ekonomimizin güçlenmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Başta ülkemiz olmak üzere coğrafyamızda ve İslam dünyasında yaşanan acıların ve sıkıntıların bir an önce son bulmasını; karşılıklı anlayış, hoşgörü, kardeşlik temelinde daha yaşanabilir bir dünya ve aydınlık bir gelecek olmasını yürekten arzu ediyorum” ifadelerini kullandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al