Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya Konaklı Mahallesi’ne park müjdesi

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİ KONAKLI MAHALLESİ’NE ÇOK KAPSAMLI YENİ BİR PARK KAZANDIRILIYOR.

Alanya Konaklı Mahallesi’ne park müjdesi
28 Mart 2018 - 14:38
banner

Antalya’nın Alanya ilçesi Konaklı Mahallesi’ne çok kapsamlı yeni bir park kazandırılıyor.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı Mahallesi’ne park müjdesi verdi. Kent ve kırsalda yatırım çalışmalarına aralıksız devam etiğini belirten Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Dinlenme, eğlence, oyun ve spor alanlarıyla Konaklı’ya muhteşem bir park kazandıracağız. Parkta vatandaşlarımız için her şey düşünülmüş durumda. İhalesini gerçekleştirdik. Bu projenin iş bitim bedeli 950 bin TL‘dir. En kısa zamanda yapım çalışmasına başlayacağız” dedi.

“5 ay içinde tamamlanacak”

Parkın 5 ay gibi kısa süre içinde bitirilip bölge halkının hizmetine sunulacağını belirten Yücel, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması adına çalışmalarımız devam edecek.”

Yapılacak olan bu modern parkın içerisinde oyun grupları, trambolin, ipli tırmanma oyun grubu, halatlı salıncak, ahşap oyun grupları, eğitim bisikleti, tahterevalli, salıncak, minyatür atlı karınca, zıp zıp, pergolalar, oturma alanları, tuvaletler, büfe, fitness aletleri ve basketbol sahası yer alacak.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi