Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da ‘Kadın ve Turizm’ konuşulacak

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİ’NDE TURİZM SEKTÖRÜ İÇİNDE KADINLARIN YERİ, ÖNEMİ, YAŞANAN SORUNLAR VE ÇÖZÜM YOLLARI KONUŞULACAK.

Alanya’da ‘Kadın ve Turizm’ konuşulacak
01 Mart 2018 - 16:20
banner

Antalya’nın Alanya ilçesi’nde turizm sektörü içinde kadınların yeri, önemi, yaşanan sorunlar ve çözüm yolları konuşulacak.

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Turizm Fakültesi işbirliğinde ‘Kadın ve Turizm’ konulu konferans düzenlenecek. Konferansta konuşmacı olarak SKAL International 2009 Dünya Başkanı Hülya Aslantaş ve ALTİD eski başkanı olan Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Güner yer alacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik 8 Mart günü 14.30’da ALKÜ İşletme Fakültesi Konferans Salonu’nda yapılacak.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi