Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alışveriş Günleri’nde sona doğru

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, özel indirimin daha önce aynı bölgede yapılan pilot çalışmanın devamı olduğunu ifade etti

Alışveriş Günleri’nde sona doğru
20 Eylül 2017 - 16:42

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenen Antalya Alışveriş Günleri’nin son günlerine gelinirken, kadın işletmeciler organizasyon kapsamında özel bir indirim fırsatları sunuyor.

ATSO’nun ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenen Antalya Alışveriş Günleri 22 Eylül’de sona eriyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen Antalya Alışveriş Günleri’nin 22 Eylül’de sona ereceğini kaydeden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, “ATSO’nun ana sponsor olduğu ve kentte ticareti canlandırmak üzere hayata geçirdiğimiz Antalya Alışveriş Günleri’nin ikincisi sona eriyor. Etkinliğimiz 7 Temmuz’da başlamıştı. 77 gün süren etkinlik kapsamda Antalya’da kredi kartı ile yapılan her 25 TL’lik alışverişte tüketiciye bir çekiliş hakkı verildi. Kampanya sonrasında Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak çekilişle, 7 Araba, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet ve 777 basketbol topu verilecek. Bu etkinliğimize ATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten TOBB Kadın Girişimciler Kurulumuz da önemli bir destek verdi. Kadın girişimcilerimiz, Alışveriş Günlerinin son 2 günü olan 21 ve 22 Eylül’de indirim kampanyaları ile cadde alışverişine destek olacaklar. Bu kapsamda, Fener Mahallesi, Şirinyalı Caddesi, Yeşilbahçe Mahallesi, İsmet Gökşen Caddesi ve Portakal Çiçeği Bulvarı’nda yer alan birçok mağazada cazip kampanyalar düzenlenecek. Böylece tüketici hem ürünleri indirimli olarak satın alacak hem de her 25 TL’lik harcamaya bir çekiliş hakkı kazanacak” dedi.

Kadın girişimcilerden Alışveriş Günleri’ne destek

ATSO çatısı altında çalışmalarını sürdüren TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin Alışveriş Günlerine desteğinin sürdüğünü belirten İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, özel indirimin daha önce aynı bölgede yapılan pilot çalışmanın devamı olduğunu ifade etti. Belirlenen bölgelerde yer alan birçok kadın girişimcinin mağaza içi etkinlikler ve indirim kampanyaları ile festivale destek vereceğini kaydeden Kocaoğlu, “Antalya Alışveriş Günleri’nin kapanış günlerinde de çekiliş şansı kazanmak, büyük indirim avantajlarından yararlanmak ve mağaza içi etkinliklerle alışveriş keyfi yaşamak isteyen tüketicilerimiz bu şansı kaçırmamalılar. Kampanyaya katılan bölge mağazalarımız bu iki günde geç saatlere kadar hizmet verecek” ifadelerini kullandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al