Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ALKÜ’de şehitler anıldı

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ (ALKÜ) ÖĞRENCİLERİ ŞEHİTLERİ ANMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

ALKÜ’de şehitler anıldı
11 Nisan 2018 - 13:50

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) öğrencileri şehitleri anma etkinliği düzenledi.

ALKÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Türk Dünyası Araştırmaları Kulübü ve İnsan Kaynakları Kulübü tarafından, Öğrenci Konseyinin destekleriyle şehitleri anma ve hatıralarını yâd etme etkinliği düzenlendi. ALKÜ İşletme Fakültesi Konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlik izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşattı.

Öğrenciler hazırladıkları Mehmet Akif Ersoy canlandırması, Sarı Kamış Türküsü eşliğinde sinevizyon gösterimi, Bayrak Şiiri, Hey Onbeşli Hikâyesi oratoryo gösterimi, Zeybek gösterisi, Ben Anadolu’yum şiiri, Atatürk fotoğrafları ile sinevizyon gösterimi, Ah Bir Ataş Ver hikâyesi oratoryo gösterisini icra ederek programı Çanakkale Şiiri okunması ile tamamladılar.

Programın sonunda katılımcılara irmik helvası dağıtıldı.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği kefilsiz kredi veren bankalarko cuceoyuncu forumu