Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Altınova’ya yeni park

Kepez Belediyesi Altınova Menderes Mahallesi’ne yeni bir semt parkı ve muhtarlık binası kazandırdı.

Altınova’ya yeni park
12 Ekim 2017 - 15:56

Kepez Belediyesi Altınova Menderes Mahallesi’ne yeni bir semt parkı ve muhtarlık binası kazandırdı.

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Altınova Menderes Mahallesi’ne kazandırdığı park hizmete açıldı. Altınova Menderes Mahallesi 9 Nolu Sokak’ta yer alan yeni semt parkı 2 bin 450 metrekare kullanım alanı ile mahalle ve çevre semtlere hizmet verecek. İçerisinde yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, pergoleler, oturma grupları ve yeşil alanlar yer alan semt parkının içerisine bir de yeni muhtarlık binası inşa edildi.

Mutfak, sekreter odası, lavabo ve muhtar odasından oluşan ve toplam kullanım alanı 40 metrekare kullanım alanı olan yeni muhtarlık binası, mahallenin modern bir imaja kavuşmasına köprü oldu. Ayrıca tarım alanında önemli hizmetlere ev sahipliği yapan mahalle halkı için muhtarlık binasında Ziraat Mühendisleri Odası’na bağlı bir mühendis zirai tarım ilaçları ile ilgili bilgilendirme yapabilecek. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni semt parkı ve muhtarlık binasının tüm vatandaşlara ve Kepez’e hayırlı olmasını temenni ederek, yeni semt parklarının eş zamanlı olarak farklı mahallelerde yapımına devam ettiklerini belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat