Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Amerika’ya Yolunuz Düşerse Mutlaka Gitmeniz Gereken 6 Yer

Amerika’ya Yolunuz Düşerse Mutlaka Gitmeniz Gereken 6 Yer
29 Kasım 2018 - 12:45

Amerika’ya Yolunuz Düşerse Mutlaka Gitmeniz Gereken 6 Yer

Walt Disney World – Florida

Florida’da bulunan Disneyland yada Walt Disney World muhakkak gezilmesi ihtiyaç duyulan yerlerden birisidir. Narcos dizisi ile tanıdığınız Pablo Escorbar bile Walt Disney World’e gelmiş ve evladı ile gezdiğinde en oldukça beğenmiş olduğu yer olmuştur. Walt Disney abimize bizlere bıraktığı bu miras için teşekkür ediyor ve geçiyoruz.

Times Square – Manhattan, New York

Spider Man’ın bir oldukça kez üstünden ağları sağa sola fışkırtırken geçmiş olduğu bu güzide mekan dünyanın her yerinden her çeşit insanoğlunun bir araya gelmiş olduğu bir toplanma alanı denebilir. Her çeşit insanı bulmak mümkün olan bu alanı bir oldukça kez gene Amerikan filmlerinde görmüşüzdür. Muhakkak gezilmesi görülmesi ihtiyaç duyulan bölgeler içinde yer verilmiştir. 24 saat kesinlikle yaşam vardır. 1 dakika sokağın boş kaldı görünmemiştir. Meşhur Billboardlarını bilmeyen yoktur. Gidin ve görün bu yer bir mükemmel dostum. New uçak bileti bulabilmek için elinizi çabuk tutmanızda yarar var.

Fenway Park- Boston

Boston Red Sox takımın maçlarını yapmış olduğu bu beyzboll sahası o meşhur birasını içip maç izleyen adam karakterleri ile dolu. Boston’a yolunuz düşürse eğer kesinlikle buraya gidin ve Beyzboll maçı izleyin derim. Köklü zamanı açısından da önemi vardır. Selfy alın derim acaip havanız olur, muhakkak şapka takının NY yazan şapkalardan olmasın sakın.

Grand Prismatic Spring – Yellowstone

Dünyanın en büyük su kaynaklarından birisi olan bu yer bırakın ABD’yı dünyada görebileceğiniz ender alanlardan birisidir. Sakın bu suya gireriz diye düşünmeyin aşırı sıcak halleri vardır ve ölümcüldür. uzaktan selfy çekmeye birebir yer. Yolunuz kuzeye düşerse kesinlikle görmelisiniz. Naturel Havuzun kenarlarına renkliliği veren sıcak su bakterileridir. Yine ediyorum sakın girerim falan sanmayın ki esasen sokmuyorlar. Bu olağan üstü görsel şölen kaçırılmamalı

Mount Rushmore -South Dakota

South Dakota ‘da bulunan bu güzel yapılar sanat olmasının yanında ABD’nin kuruluşunun 150. yılı anısına meydana getirilen bu anıtlarda George Washington, Thomas Jefferson, Abraham Lincoln, Theodore Roosevelt başkanların suratlarının heykeli vardır. buraya gidip bu burjuva abilerimizi görmekte yarar var. Politik bakış açılarımızı bir kenara bırakırsak hakikaten güzel yapılar.

Taos Pueblo – New Mexico

New Mexico’daki bu evler ABD’nın aslolan sahipleri olan yerli halkları görmek için en ideal yerlerdir. Tarih süresince beyaz adamlar tarafınca katledilen kızılderelilerin dejenere olmayan bir kısmı burada yaşamını sürdürmekte. New Mexico’dan 100 km uzakta otomobil ile 1 saatte gidersiniz. Buradanın en mühim yanlarından birisi ise, evveliyatına asla dokunulmamış olmasıdır. 19.yy’dan izler bulmak mümkündür.

Bu liste ucuz uçak biletinin adresi Biletmar.com tarafından hazırlanmıştır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al