Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ANFAŞ’tan 30 milyon dolarlık iş hacmi

ANTALYA FUARCILIK İŞLETME VE YATIRIM A.Ş. (ANFAŞ) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ BIDI, 17-20 OCAK TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ 29.HOTELEQUİPMENT-ULUSLARARASI KONAKLAMA VE AĞIRLAMA EKİPMANLARI İHTİSAS FUARI İLE 25.FOODPRODUCT-ULUSLARARASI GIDA VE İÇECEK İHTİSAS FUARI’NDAN 30 MİLYON DOLARA YAKIN İŞ HACMİNİN GERÇEKLEŞTİĞİNİ AÇIKLADI BIDI, RAKAMIN BEKLENEN HEDEFİN ÜSTÜNDE OLDUĞUNU KAYDEDEREK, “BU RAKAMLAR ANFAŞ İÇİN BİR REKORDUR” DEDİ.

ANFAŞ’tan 30 milyon dolarlık iş hacmi
30 Ocak 2018 - 16:56

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, 17-20 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirdikleri 29.HotelEquipment-Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile 25.FoodProduct-Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’ndan 30 milyon dolara yakın iş hacminin gerçekleştiğini açıkladı. Bıdı, rakamın beklenen hedefin üstünde olduğunu kaydederek, “Bu rakamlar ANFAŞ için bir rekordur” dedi.

ANFAŞ tarafından Antalya Expo Center’da 17-20 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleşen 29.HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ve 25.FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı ile alakalı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, Fuarlar Direktörü Arzu Yüngül, TMMOB İçmimarlar Odası Genel Başkanı Emrah Kaymak ve gazetecilerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, her iki fuara da gerçekleşen ziyaretçi sayısı detaylarıyla ele alınıp, yine fuardan elde edilen gelir açıklandı. ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, fuarları başarılı bir şekilde geride bırakmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Bu yıl yüzde 40 büyümeyle gerçekleştirdikleri fuar alanının tamamının dolu olduğuna işaret eden Bıdı, iki fuarda 410 katılımcının, 3 bin 500’ün üzerinde marka sergilediğini kaydetti.

“30 milyon dolarlık iş hacmi gerçekleştirildi”

Fuarların eş zamanlı düzenlenmesinin farklı bir sinerji oluşturduğuna dikkati çeken Bıdı, “17-20 Ocak tarihleri arasında fuarlarımıza toplam 43 bin 523 ziyaretçiyi ağırladık. Özellikle 29 ülkeden getirdiğimiz yurt dışı ziyaretçilerimiz; katılımcılarımızla ihracata dönük önemli iş birliktelikleri, bayi sözleşmeleri gerçekleştirdi. Katılımcılarımızdan aldığımız geri dönüşleri değerlendirdiğimizde, fuar öncesi planladığımız 25 milyon dolarlık hedefin üstüne çıktığımızı gözlemledik. Şu an fuarda bilgisini alabildiğimiz 30 milyon dolara yakın iş hacmi gerçekleştirildi. Bu rakamlar ANFAŞ için bir rekordur. Beklentilerimizin üzerinde gerçekleştirdiğimiz fuarlarımızı daha da büyüterek uluslararası arenada lider olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

    takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat