Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Aniden rahatsızlaşan yolcu için otobüsü hastanenin önüne çekti

ANTALYA’DA SABAH SAATLERİNDE İŞE GİTMEK İÇİN HALK OTOBÜSÜNE BİNEN VE OTOBÜS İÇERİSİNDE ANİDEN RAHATSIZLAŞAN GENCE, İLK MÜDAHALEYİ OTOBÜSÜN İÇERİSİNDE BULUNAN VATANDAŞLAR YAPTI. BİR YANDAN DİĞER YOLCULAR RAHATSIZLANAN GENCE MÜDAHALE EDERKEN, OTOBÜS ŞOFÖRÜ DE OTOBÜSÜ ÖZEL BİR HASTANENİN ÖNÜNE ÇEKEREK, GENCE MÜDAHALE EDİLMESİNİ SAĞLADI.

Aniden rahatsızlaşan yolcu için otobüsü hastanenin önüne çekti
01 Kasım 2018 - 12:44
banner

Antalya’da sabah saatlerinde işe gitmek için halk otobüsüne binen ve otobüs içerisinde aniden rahatsızlaşan gence, ilk müdahaleyi otobüsün içerisinde bulunan vatandaşlar yaptı. Bir yandan diğer yolcular rahatsızlanan gence müdahale ederken, otobüs şoförü de otobüsü özel bir hastanenin önüne çekerek, gence müdahale edilmesini sağladı.

Olay, sabah saatlerinde Konyaaltı- Lara hattında çalışan KC06 hat numaralı otobüs içerisinde yaşandı. Antalya Adliyesinde katip olarak çalıştığı öğrenilen Ömer. E. bir anda henüz nedeni belli olmayan bir olaydan dolayı bir anda fenalaşarak yere yığıldı. Bunun üzerine gence ilk müdahaleyi otobüs içerisinde bulunan yolcular yaptı. Yolcu bir kadın ise gencin başının dizlerinin üzerine alarak, “Aç ağzını ne olur aç ağzını. Hadi nefes al. Şimdi daha iyisin” demesi dikkat çekti. Yolcular gence müdahale ederken otobüs şoförü de genci götürebileceği yakın bir hastanede aradı. Yolculardan birisinin yakınlarda olan özel bir hastaneyi tarif etmesi üzerine şoför, otobüsü hastane önüne çekti. Burada gence ilk müdahaleyi hastaneden gelen sağlık ekipleri yaptı. Ömer E.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co