Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Anket doldurarak para kazanma, 2022 Anket Doldurma siteleri?

Anket doldurarak para kazanma, 2022 Anket Doldurma siteleri?
24 Ocak 2022 - 5:41

Devamlı olarak Online anket şirketleri kendilerine verilen işleri yerine getirmek için online kullanıcılara muayyen ödeme yapmaktadır. Peki bu muamele nasıl ilerlemektedir? Kendilerinin insanoğluın yani müşterilerin gözünde iyi mi bir prestije sahip bulunduğunu öğrenmeye çalışan şirketler, şirketler, siyasi partiler, vakıflar, dernekler vb. gibi kurumlar bu biçim anketler düzenleyerek halkın gözünde kendini görürler ortaya çıkan verilere gore kampanya düzenlerler. mesela bir kola fabrikası insanoğluın kolaya olan yaklaşımını yada ne tür kola içtiğini ve aynı zaman ne hangi zamanlarda içtiğini bu tarz anketler doldurarak malumat sahibi olmaktadırlar. tekrar bir buzdolabı firması buzdolabında olması gereken özellikleri veya halkın istediği buzdolabı özelliklerini halka sormaktadır aldığı istatistiklere gore buzdolabı tasarlamaktadır.

Siyasiler üzerinden malumat verecek olursak siyasi partiler halkın nabzını yoklayarak nasıl bir kampanya düzenleyeceklerine karar verirler ve halkın hangi alanda istekleri daha üst seviyelerde veya hangi durumlarda halk oy kullanır şeklinde durumları bu anketlerle ölçmektedir. Tamda bu aşamada önemli yere haiz anket şirketleri kendisine verilen görevleri doğal olarak ki ücretsiz bir şekilde yapmamaktadırlar, muayyen bir ücret karşılığında yapmaktadır.

Anket şirketlerinde anket işini veren kurumlar kullanıcı başına ödeme yapmaktadırlar, anket şirketlerı kullanıcı başına yada yayıncı ücretini toplu olarak alarak yani komisyonunu alarak anket dolduran kişilere doldurdukları anket başına ödeme yapmaktadırlar. Bu konuda ciddi hasılatlar vadeden firmalar bulunmakla beraber işi yokuşa süren firmalarda bulunmaktadır.

 • Swagbucks
 • Toluna
 • Branded Surveys
 • Lifepoints
 • i-Say
 • Opinion Outpost
 • Valued Opinions

Swagbucks

Swagbucks, web üzerindeki en büyük ve en güvenli ücretli anket sitesidir. Sitenin şimdiye kadar dünyanın dört bir yanındaki üyelerine verdiği ödülün kıymeti tam 600 milyon dolar. Swagbucks, kullanıcılarına oyun oynamaları, internette arama yapmaları, internet alışverişi yapmaları ve video izlemeleri için ödüller sunuyor. Ödülleri kullanıcılarına kuponlar, ödül çekilişleri ve para ödemeleri ile sunan sitede bir anketin yaklaşık değeri 30 – 150 SB arasında değişiyor. Sitenin kendi birimi olan SB’nin de 100 birimi 1 dolar. Bu da 10 dakika süren anketleri tamamladığınızda saatte ortalama 6.50 dolar kazanabileceğiniz anlamına geliyor.

kullanıcılarının biroldukca müspet yorumuna haiz site, anketler ve anketlere harcanan zaman baz alındığında, anket doldurma sitelerindeki en yüksek ödemeye haiz. Anketler dışında Swagbucks’ta para kazanmak için farklı yollar da var.

Toluna

Günlük çevrimiçi anketlere haiz en efsunk anket panellerinden biri olan Toluna, kullanıcılara doldurdukları anketlerin karşılığını nakit ve hediye kuponları olarak veriyor. Önde gelen şirketler adına çalışan güvenilir bir site olan Toluna, belirli ürünler, hizmetler ve mevzular hakkındaki düşüncelerinizi yazıp para kazanabileceğiniz bir yer. Site, anket ödemelerini PayPal üzerinden ya da Amazon ve diğer efsunk firmaların kuponları ile yapıyor. Anket başına 1.200 – 50.000 puan kazanabildiğiniz sitede 80.000 puan 15 sterline denk geliyor. Ödemelerinizi talep etmek için ise 27.000 puan eşiğine ulaşmanız gerekiyor. Anket başına harcayacağınız vakitın 15 dakika bulunduğunu varsayarsak, ortalama 4 saatte 15 sterlin kazanabilirsiniz. Toluna, bununla beraber doldurabileceğiniz anketlerin yanı sıra bünyesine ekleyeceği bir oyun kısmınü de tanıttı.

Branded Surveys

Küresel pazar araştırması anketlerinin yapıldığı çevrimiçi bir topluluk olan Branded Surveys, gmeşhurk yüksek sayıda anket sağlaması sebebiyle anket meraklıları arasında popüler bir site. Sitede anket başına ödenen miktar anketin türüne ve uzunluğuna gore değişiyor. minimum ödeme eşiği 10 dolar olan site, anket doldurarak para kazanan insanlar tarafınca oldukça seviliyor. kolay kullanılabilen sitesi ve hızlı ödeme seçenekleriyle Branded Surveys de listedeki diğer siteler şeklinde güvenilir ve legal. Siteye kayıt için arkadaşlarınızı öneri ettiğinizde ise kazanmıştırkları para ve hediye kartlarının belirli bir yüzdesinde ek ödeme alabilirsiniz.

Lifepoints

Öncelerin çok malum anket siteleri MySurvey ve GlobalTestMarket’in birleşimi olan Lifepoints, insanların görüşlerine önem veren bir sitedir. Site, ödemelerini Paypal üzerinden yahut Amazon ve diğer efsunk firmaların kuponları ödemelerini gerçekleştiriyor. Gönderdiğiniz anketlerin türüne ve içeriğine müsait yeni anketleri size gönderen sitede bir anketi tamamlamak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Her anketten kazandığınız 100 puan ise yaklaşık 3 ya da 5 pound arasında değişiyor. Sitede oluşan birikiminizi paraya dönüştürmek için ulaşmanız gereken hedef ise 5 pound.

i-Say

dünya genelinde güvenli markalar ve inceleme şirketleriyle çalışan en efsunk ve en iyi ödeme icra eden anket tabanlı pazar araştırma şirketi olan i-Say, kullanıcılarına anket başına 1 pound veriyor. Ödemelerini Amazon ve diğer efsunk şirketlerin armağan puanlarıyla meydana getiren site ayrıca bütün üyeler için ödül çekilişleri de gerçekleştiriyor. Sitenin en az ödeme eşiği ise 10 pound. Ödül eşiği diğer sitelere bakılırsa düşük olan i-Say oldukca güvenilir bir panele sahip.

Opinion Outpost

En düşük ödeme eşiklerinden birine sahip olan Opinion Outpost, hızlı ödemeleri ve keyifli anketleri yardımıyla oldukça popüler bir anket sitesi. Ödemelerini para ve Amazon kuponları ile yapan sitede minimum ödeme eşiği 2.50 pounddur. Ödeme almak için sadece 5 anket yapmanız gerekiyor. Anketlerin her biri ise yaklaşık 10-20 dakika sürüyor.

Valued Opinions

büyük bir pazar araştırma grubunun parçası olan Valued Opinions, gereksinimlerle eşlenen üyelere çevrimiçi anketler yolluyor. Ödemelerini kuponlar vesilesiyle icra eden sitede anket başına kazanabileceğiniz miktar 1 pound ile 5 pound arasında değişiyor. en az ödeme miktarının 10 pound olduğu sitedir, profilinizi yalnızca katılabileceğiniz anketleri göndermek amacıyla kullanıyor. Her biri 15-30 dakika devam eden anketler ile bir saat arasında 10 poundluk bir kupon kazanabilirsiniz.

İnternetten Anket Doldururken Bilmeniz Gerekenler
Her anket sağlayıcsıcaklıknın anket miktarları ve mevzuları değişiklık göstermekte. bu nedenle kayıt yaptırdığunuz ilk sitede rağmenıza yüzlerce anket çıkmayabilir. Çoğu site, sizin için doldurulacak uygun bir anket olduğunda size e-posta gönderir. Siz de sitelerini test ederek kendinize uygun anketler bulabilirsiniz.

Her sitede bulunan minimum ödeme miktarına ulaştığınızda, bu miktarı sitenin politikasına göre nakite ya da hediye kuponlarına çevirebilirsiniz. Çoğu site ödemeleri 10 ila 17 gün içerisinde gerçekleştirmekte.

umarız ki vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda kendinize yeni bir ek gelir oluşturmanıza destek verir.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

    takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat