Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya Eczacı Odasından Zeytin Dalı Harekatına destek

ANTALYA ECZACI ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ECZACI TOLGAR AKKUŞ, BİR ÜLKENİN ULUSAL GÜVENLİĞİNİN HER ŞEYDEN ÖNEMLİ OLDUĞUNUN BELİRTEREK ” “TERÖR ÖRGÜTLERİNİN İŞGÂLİ ALTINDAKİ AFRİN’DE BAŞLATILAN ZEYTİN DALI HAREKÂTI İLE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ ÖNEMLİ VE KRİTİK BİR OPERASYONA İMZA ATMAKTADIR. HAREKÂTIN ZAFER İLE TAMAMLANMASI İÇİN ANTALYA ECZACI ODASI TÜM DESTEĞİ İLE KALBEN MEHMETÇİĞİMİZİN YANINDADIR.” DEDİ.

Antalya Eczacı Odasından Zeytin Dalı Harekatına destek
29 Ocak 2018 - 17:32
banner

Antalya Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eczacı Tolgar Akkuş, bir ülkenin ulusal güvenliğinin her şeyden önemli olduğunun belirterek ” “Terör örgütlerinin işgâli altındaki Afrin’de başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı ile Türk Silahlı Kuvvetlerimiz önemli ve kritik bir operasyona imza atmaktadır. Harekâtın zafer ile tamamlanması için Antalya Eczacı Odası tüm desteği ile kalben Mehmetçiğimizin yanındadır.” dedi.

Sınırlarda güvenliğin ve istikrarın kalıcı olarak tesis edilmesinin zorunlu olduğunu, Türkiye Cumhuriyeti’ne ve ulusal güvenliğimize yönelik her türlü tehdidin, kahraman Türk ordusunun iman gücü ve vatan aşkı ile bir kez daha bertaraf edeceğinden şüphelerinin bulunmadığını söyleyen Akkuş şöyle dedi: ” Dualarımızla ve tüm olanaklarımızla, teröre karşı bölünmez bütünlüğümüzün kararlı mücadelesini veren Mehmetçiğimizin arkasındayız. Biz öyle bir milletiz ki, mevzu vatan olunca hepimiz bir olup nelerden vazgeçeceğimizi de çok iyi biliriz. Operasyon sürecinde Mehmetçiğimize moral, milletimize sabır ve güç, Zeytin Dalı Harekâtı şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve ulusumuza baş sağlığı diliyoruz.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co