Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da şehitler için 72 zeytin fidanı dikildi

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE ZEYTİN DALI HAREKATI’NDA GÖREV ALAN ASKERLERE DESTEK VERMEK VE FIRAT KALKANI HAREKATI’NDAKİ 72 ŞEHİDİ ANMAK AMACIYLA 72 ZEYTİN FİDANI DİKİLDİ.

Antalya’da şehitler için 72 zeytin fidanı dikildi
29 Ocak 2018 - 17:32

Antalya’nın Serik ilçesinde Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan askerlere destek vermek ve Fırat Kalkanı Harekatı’ndaki 72 şehidi anmak amacıyla 72 zeytin fidanı dikildi.

Serik Belediyesi tarafından Belek Mahallesi’ndeki fidan dikim etkinliği düzenlendi. Fidan dikimine Kaymakam Haluk Şimşek, Belediye Başkanı Ramazan Çalık ve İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Mehmet Ece katıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan askerlere destek vermek ve Fırat Kalkanı Harekatı’ndaki 72 şehidi anmak amacıyla 72 zeytin fidanı toprakla buluşturuldu.

Çalık: “Şehit olan kahramanlarımız barış timsaliydi”

Belediye Başkanı Ramazan Çalık, “Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonlarında şehit olan kahraman askerlerimiz ve güvenlik güçlerimiz anısına bu hatıra fidanlığı oluşturduk ve 72 adet zeytin fidanı diktik. Zeytin dalı barışı simgeler, şehit olan kahramanlarımızın her biri birer barış timsaliydi. Allah tüm askerlerimizi, güvenlik güçlerimizi korusun. Şehitlerimize rahmet yakınlarına sabır diliyorum ”dedi.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBesiktashaberi.comkefilsiz kredi veren bankalarko cucePubg mobile pc