Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya Eğitim ve Kitap Şenliği

ANTALYA EĞİTİM VE KİTAP ŞENLİĞİ CAM PİRAMİT’TE KAPILARINI OKUYUCULARA AÇTI

Antalya Eğitim ve Kitap Şenliği
11 Nisan 2018 - 10:56
banner

Antalya Eğitim ve Kitap Şenliğinde çok sayıda kitap okuyucularla buluştu. Antalya Platformu’nun öncülüğünde Cam Piramit’te kurulan kitap fuarının açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaptı.

Antalya Eğitim ve Kitap Şenliği Cam Piramit’te kapılarını okuyuculara açtı. 10-19 Nisan tarihleri arasında açık olacak olan kitap fuarının açılışını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel gerçekleştirdi. Kurdela kesiminde Antalya Platformu Dönem Başkanı Metin Doğan, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, Eğitim-Bir-Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban da yer aldı.

Açılışta Menderes Türel, “Kitap fuarlarına çocuklarımızın, gençlerimizin ve vatandaşlarımızın ilgisini ne kadar yüksek düzeyde tutabilirsek bu ülkenin temellerini o kadar sağlam atmış oluruz” dedi.

“Gönüllerin inşası önemli”

Türel, “Bizler yerel yöneticiler olarak şehrin inşasını üstlensek de gönüllerin inşası da bir o kadar önemlidir. Maddi kalkınmayı, manevi kalkınma ile birleştirdiğimizde geleceğe çok daha emin adımlarla ilerliyor, daha güvenle bakabiliyoruz. Bu yanısıra kitap fuarları bizim değerlerimizin ve kültürümüzün de gelişmesine ciddi katkı sağlayacaktır. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, kitap fuarımızın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co