Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ATSO’nun Yeni Meslek Komite ve Meclis Üye Listeleri Kesinleşti

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA (ATSO) 7 NİSAN TARİHİNDE YAPILAN MESLEK KOMİTESİ VE MECLİS ÜYELERİ SEÇİMİNDE SANDIKTAN ÖNDE ÇIKAN 271 MESLEK KOMİTE ÜYESİ VE 111 MECLİS ÜYESİ LİSTELERİ ASKI SÜRESİNİN TAMAMLANMASININ ARDINDAN KESİNLEŞTİ.

ATSO’nun Yeni Meslek Komite ve Meclis Üye Listeleri Kesinleşti
11 Nisan 2018 - 11:08
banner

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) 7 Nisan tarihinde yapılan Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri seçiminde sandıktan önde çıkan 271 Meslek Komite Üyesi ve 111 Meclis Üyesi listeleri askı süresinin tamamlanmasının ardından kesinleşti.

ATSO organ seçimleri süreci devam ediyor. 7 Nisan tarihinde yapılan Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri seçiminde sandıktan önde çıkan 271 Meslek Komite Üyesi ve 111 Meclis Üyesi listeleri askı süresinin tamamlanmasının ardından kesinleşti. ATSO hizmet binasına gelen yeni Meslek Komite ve Meclis Üyeleri kendilerinden istenen evrakları teslim ettikten sonra kayıtlarını tamamladılar. Süreci tamamlayan üyeler ATSO’nun yeni Meslek Komite ve Meclis Üyesi oldular.

Organ seçimleri süreci yarın (12 Nisan Perşembe) yapılacak Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Disiplin Kurulu ve TOBB Delegeleri Seçimi ile devam edecek. Söz konusu seçim ATSO hizmet binasında saat 10.00-17.00 arasında gerçekleştirilecek.

Süreç daha sonra yapılacak Meclis Başkanı, Başkanlık Divanı ve ATSO Komisyonları seçimleri ile tamamlanacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co