Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Lazer Epilasyon Merkezleri

Antalya Lazer Epilasyon Merkezleri
10 Eylül 2019 - 1:21

Antalya Lazer Epilasyon Merkezleri

Kadınlar ve erkekler son yıllarda kozmetik sektöründeki tercihleriyle teknolojinin gelişmesine olanak tanımaktadırlar. Talep ne kadar çok olursa ve bu talebin geri bildirimi, beklentileri ne kadar çok olursa, hangi alanda olursa olsun gelişimi destekler. Lazer epilasyon da tercih ve geri bildirim kozmetik sektöründe teknolojinin ne kadar hızla geliştiğini göstermiştir. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak, hem temizlik, hem güzellik hem de konfor açısından istenmektedir. Bu sebeple acı ve ağrı olmadan konforlu, masaj rahatlığında epilasyon yaptırmak kim istemez? Lazer Epilasyon Antalya Buz Lazer ile size acısız ve ağrısız epilasyon hizmeti sunmaktadır. Son teknoloji Soprano Ice Platınum Lazer ile masaj konforunda istenmeyen tüylere son! 

Buz Lazer Nedir? 

Aslında sloganımız haline gelen acısız ve ağrısız, konforlu epilasyondur Buz Lazer! 810 nm dalga boyuna sahip olup, diode lazer dediğimiz teknoloji ile epilasyon hizmeti vermektedir. Sloganımız dedik, acı ve ağrı epilasyonda en çok şikayet sebebidir, bu sebeple teknoloji sayesinde kullanıcı talepleri, beklentileri, istekleri hayata geçmiş ve acı olmadan ağrı hissetmeden istenmeyen tüylere elveda diyebilirsiniz! Buz başlık soğuk masaj hissiyle siz rahatlarken, kıl köklerini tahrip eden başlık size konforlu bir uygulama sunmaktadır. 

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Öncelikle bu lazerde kıl köklerine ısı iletilmektedir, bu ısı kıl köklerinin tahrip olmasını sağlamakta, oluşan kılların düşmesini ve sonrasında tekrar çıkmasını engellemektedir. Buz başlıkla epilasyon yapılacak olan bölge soğutulmakta, sonrasında kıl köklerine kademeli ısı iletilmekte ve tahribat sağlanmaktadır. Bu işlemler yapılırken uygulama yapılan bölge çevresi etkilenmemekte, yanma, leke, acı ve ağrı hissedilmemektedir. İste bu konfor lazer teknolojisinin son noktasıdır. Lazer Epilasyon Antalya son teknoloji Buz Lazer ile epilasyonda devrim yaratmıştır. Bilinen tüm epilasyon yöntemlerini rafa kaldırmış, zamandan kazandıran konforla güzelleşmeyi sağlamıştır. Uzun zaman harcamadan, yan etkileri ortadan kaldıran Buz Lazer ile tanışmanın tam zamanı!

Ne Kadar Sürede Uygulanır?

Buz lazer, adeta ütü yapar gibi uygulanan lazer teknolojisidir, bu da hızlı ve konforlu hizmet sağlamaktadır. Bu doğrultuda diğer yöntemleri geride bırakan acı ve ağrı hissini ortadan kaldıran ve zamandan kazandıran Buz Lazer tüm vücuda 35 dakika uygulanabilmektedir. Her ne işlem olursa olsun hepimizin amacı en kısa sürede bitirmek, günün koşturmacasına dönüp en kısa sürede evimize ulaşmaktadır. Bu amaç benimsenerek, lazer teknolojisi günlük yaşamdan çalmadan hastalara kısa sürede konforlu hizmet sunmaktır. Buz Lazer Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer Epilasyon Antalya buz lazer teknolojisi tüm vücuda uygulanabilmektedir. Kadınlar da erkekler de tüm vücut bölgeleri için buz lazer teknolojisinden yararlanabilirler. Bunun yanı sıra ulaşılması zor bölgelere de epilasyon yaptırmak artık mümkün! Kulak içi, burun içi ve kaş arası gibi bölgelerde de oluşan kıllar artık tamamen yok olacaktır. Buz Lazer her ayrıntıyı düşünen, konforu sağlayan epilasyon teknolojisidir. 

Kaç Seans Uygulanmaktadır?

Kişiye göre seans sayısı değişmektedir, kıl yapısı ve cilt tipi belirleyici faktör olduğu için kişiye göre seans sayıları değişebilmektedir. Her alanda olduğu gibi, her tedavide ya da uygulamada olduğu gibi kişiye göre uygulama değişiklikleri yaşanabilmektedir.


www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al