Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Manavgat İlçesinde Yapılan Fuhuş ve İnsan Ticareti Operasyonunu

Antalya Manavgat İlçesinde Yapılan Fuhuş ve İnsan Ticareti Operasyonunu
03 Mart 2022 - 19:05

Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda;

“Fuhuşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temin Etmek, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılmak, İnsan Ticareti suçlarına yönelik 31 Ocak 2021 tarihinde başlatılan projeli çalışma sonucunda, Manavgat ilçesi dahilinde 22 Şubat 2022 günü (19) adrese yapılan eşzamanlı operasyon ile toplam (20) şüpheli yakalanmıştır.

Şüphelilerin ikametlerinde ve araçlarında yapılan aramada (9) adet ruhsatsız tabanca, (2) adet ruhsatsız pompalı olarak tabir edilen tüfek, (1) adet av tüfeği ve (1) adet otomatik tüfek ele geçirilmiş, ayrıca ikametlerde bir çok suç unsuru materyallere el konulmuştur.

Fuhuş yaptırıldığı tespit edilen toplam (20) yabancı uyruklu kadın kurtarılmıştır.

Yakalanan şüpheliler Cumhuriyet Savcısının talimatına istinaden “Fuhuşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temin Etmek”, “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılmak”, “Cinsel Saldırı”, “İnsan Ticareti”, “6136 Sayılı Kanun’a Muhalefet Etmek” suçlarından Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr