Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya polisinden huzur denetimi

ANTALYA POLİSİ, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN YOĞUN OLARAK BULUNDUĞU KAFELER CADDESİNDEKİ DENETLEMELERİNİ SÜRDÜRDÜ. NARKOTİK KÖPEĞİ ‘BEN’İN DE OLDUĞU UYGULAMADA 3 BİN 51 KİŞİNİN KİMLİK SORGULAMASI YAPILIRKEN, 22 İŞ YERİ DE DENETLENDİ.

Antalya polisinden huzur denetimi
07 Nisan 2018 - 12:14
banner

Antalya polisi, üniversite öğrencilerinin yoğun olarak bulunduğu kafeler caddesindeki denetlemelerini sürdürdü. Narkotik köpeği ‘Ben’in de olduğu uygulamada 3 bin 51 kişinin kimlik sorgulaması yapılırken, 22 iş yeri de denetlendi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü, suç, suça yönelik kişi ve eşyaların temini, suç olmadan önleme çalışmaları kapsamında, üniversite öğrencilerinin yoğun olarak bulunduğu Kepez ilçesinin Kültür Mahallesi kafeler caddesinde uygulama gerçekleştirdi. Asayiş Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü, Güvenlik Şube Müdürlüğü ve Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğünden 123 polisle 25 ayrı noktada yapılan uygulamada, araçlar, iş yerleri ve çalışanlar denetlendi. Denetimlere 8 yaşındaki narkotik dedektör köpeği ’Ben’ de katıldı.

21.00-23.00 saatleri arasında yapılan uygulamada 3 bin 51 kişinin GBT taraması yapıldı. Denetimlerde, hakkında yakalama kararı bulunan bir kişi de gözaltına alındı. Denetimi yapılan işletmelerde 2 iş yerinin canlı müzik yayınlama ruhsatının olmadığı, 4 iş yerinin mesul müdür belgesinin olmadığı, 1 iş yerinde personel yaka kartlarının olmadığı, 6 iş yerinde çalışanların SGK girişlerinin olmadığı, 5 iş yeri çalışanlarının kimlik bildirimlerinin olmadığı, 1 iş yerinin nargile sunum belgesinin olmadığı, 1 iş yerinin çalışanlarının kan kartının olmadığı, 3 iş yerinin iş yeri açma ve çalışma ruhsatının olmadığı, 2 iş yerinin ise Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) belgelerinin olmadığı belirlendi. Bu iş yerleri hakkında yasal işlem yapıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co