Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Valiliğinde okul protokolü imzalandı

TUNCELİLİ HAYIRSEVER SEYHAN CENGİZ TURHAN 3 DERSLİKLİ ANAOKULU YAPTIRMAK İÇİN ANTALYA VALİLİĞİ’NDE PROTOKOL İMZALADI.

Antalya Valiliğinde okul protokolü imzalandı
28 Mart 2018 - 17:22

Tuncelili hayırsever Seyhan Cengiz Turhan 3 derslikli anaokulu yaptırmak için Antalya Valiliğinde protokol imzaladı.

Protokol törenine Vali Münir Karaloğlu, Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan,Manavgat Karacalar Köyü Muhtarı İsmet Tayyar Yılmaz ve hayırsever Seyhan Cengiz Turhan katıldı.

Daha önce Manavgat ilçesi Karacalar Köyü’ne 2011 yılında 18 derslikli Fatma Pakize Turhan İlköğretim Okulu, 2012 yılında 3 ek derslikli bina +1 laboratuvar +1, kütüphane +1 yemekhane ve katinden oluşan bir bina, 2012 yılında eşi Fatma Temel Turan adına 12 derslikli Anadolu Lisesi, 2016 yılında Seyhan Cengiz Turhan Spor Salonu ve kantinini yaptıran hayırsever Turhan, son olarak içinde oyun ve yemek salonu bulunan 3 derslikli bir anaokulu için protokol imzaladı.

Törende konuşan Vali Münir Karaloğlu, “Antalya’da okul yaptırmak isteyen tüm Türkiye’deki hayırseverlerimize bu vesile ile çağrıda bulunuyorum, derslik açığını kapatabilmek için kamu yatırımlarına, belediyelerin desteğine ve hayırseverlerin bağışlarına ihtiyaç duyulduğunu bir kez daha yineliyorum” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yerden Isıtma Sistemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Midi Fırın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kız Çocuk Giyimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kırlangıç Bayrak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kayseri İcra Avukatı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Tayt Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Deri Ceket Erkek

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al