Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Valiliğinde okul protokolü imzalandı

TUNCELİLİ HAYIRSEVER SEYHAN CENGİZ TURHAN 3 DERSLİKLİ ANAOKULU YAPTIRMAK İÇİN ANTALYA VALİLİĞİ’NDE PROTOKOL İMZALADI.

Antalya Valiliğinde okul protokolü imzalandı
28 Mart 2018 - 17:22
banner

Tuncelili hayırsever Seyhan Cengiz Turhan 3 derslikli anaokulu yaptırmak için Antalya Valiliğinde protokol imzaladı.

Protokol törenine Vali Münir Karaloğlu, Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan,Manavgat Karacalar Köyü Muhtarı İsmet Tayyar Yılmaz ve hayırsever Seyhan Cengiz Turhan katıldı.

Daha önce Manavgat ilçesi Karacalar Köyü’ne 2011 yılında 18 derslikli Fatma Pakize Turhan İlköğretim Okulu, 2012 yılında 3 ek derslikli bina +1 laboratuvar +1, kütüphane +1 yemekhane ve katinden oluşan bir bina, 2012 yılında eşi Fatma Temel Turan adına 12 derslikli Anadolu Lisesi, 2016 yılında Seyhan Cengiz Turhan Spor Salonu ve kantinini yaptıran hayırsever Turhan, son olarak içinde oyun ve yemek salonu bulunan 3 derslikli bir anaokulu için protokol imzaladı.

Törende konuşan Vali Münir Karaloğlu, “Antalya’da okul yaptırmak isteyen tüm Türkiye’deki hayırseverlerimize bu vesile ile çağrıda bulunuyorum, derslik açığını kapatabilmek için kamu yatırımlarına, belediyelerin desteğine ve hayırseverlerin bağışlarına ihtiyaç duyulduğunu bir kez daha yineliyorum” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -