Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca Esnaf Odasının yeni başkanı Çınar oldu

KUMLUCA ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI OLAĞAN GENEL KURULUNDA BAŞKANLIĞA SELÇUK ÇINAR GETİRİLDİ.

Kumluca Esnaf Odasının yeni başkanı Çınar oldu
28 Mart 2018 - 17:00
banner

Kumluca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa Selçuk Çınar getirildi.

Kumluca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Olağan Genel Kurulu Kumluca Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirildi. İki dönem Esnaf Odası başkanlığı yapan Atacan Ertürk’ün tekrar aday olmaması nedeniyle tek aday olarak seçime gidildi. 2 bin 500 üyesi bulunan Esnaf Odasında Bin 800 üyenin oy kullanmayı hak ettiğini, ancak seçimlere yaklaşık 500 civarında bir üyenin oy kullandığı öğrenildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan oda seçiminde Divan Başkanlığını Finike Ulaştırma Hizmetleri Başkanı Ziya Aydemir yaptı. Genel Kurula, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, MHP Kumluca İlçe Başkanı Yücel Kaplan, Kumluca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hakkı Salur, Kumluca Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Bayram İğneli, Finike Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Bekir Sıtkı Çobanoğlu, Finike Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Cihangir Kolak, Hasyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin İnce, Kaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çalışkan, Elmalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Arslan ve Odaya kayıtlı üyeler katıldı.

Kumluca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına getirilen Selçuk Çınar, Kumluca Esnaf Sanatkârlar Odasının tüm yetkilerini esnafın adına kullanacağını söyledi. Konuşmaların ardından Atacan Ertürk, yönetim kurulu üyelerine plaket verildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co