Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da Bir Kadın Tecavüzcüsünü Öldürdü

Antalya’da Bir Kadın Tecavüzcüsünü Öldürdü
16 Eylül 2019 - 1:23

Antalya’da Bir Kadın Tecavüzcüsünü Öldürdü

Antalya’da çıkan haber tüm Türkiye’nin gündemine oturdu. Bir kadın banyo yaptığı esnada kendisini izleyerek aşık olan, ardından ise silahla tehdit edip birkaç kez kendisiyle zorla birlikte alan tecavüzcüsü af tüfeğiyle öldürdü. Evli ve çocuk sahibi kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi. Antalya’da tecavüzcüsünü öldüren kadına Twitter’dan destek veriliyor…

Antalya Korkuteli ilçesinde kendisine silah zoruyla birkaç kez tecavüz ettiğini iddia ettiği bir kişiyi av tüfeğiyle öldüren evli ve 3 çocuk annesi bir kadın, hakim karşısında her şeyi anlattı.

Söz konusu olay 25 Şubat 2019 tarihinde yaşandı. Alınan bilgilere göre Durmuş T. isimli şahıs evli ve 3 çocuk annesi Leyla U.’nun eşinin olmadığı bir saatte evine gitti ve konuşmak istedi.

Yapılan iddialara göre Leyla U. tarafından yapılan hiçbir uyarıya kulak asmayan Durmuş T., kapının önünde kadını beklemeye başladı. Kendisini ve çocuklarını koruma arzusunda olan kadın ise evdeki av tüfeğiyle Durmuş T.’yi öldürdü.

“Beni Banyoda İzlemiş”

Leyla U., kendileri konteynerde oturduğunda banyodayken Durmuş T.’nin izlediğini ve bu vesileyle aşık olduğunu; maktulün kız kardeşine evli ve çocuğu olduğunu; kendisine mesaj atmaması gerektiğini söylediğini iletti.

Aradan geçen bir kaç gün sonra “seni seviyorum” v.s. yazan birkaç mesaj gönderdiğini belirten kadın, kendisine evli olduğunu ve çocuklarının bulunduğunu; mesaj atmaması gerektiğini söylediğini anlattı.

Ardından devam ettiği takdirde bunları ailesine söyleyeceğini ilettiğini aktaran kadın, Durmuş T.’nin öyle bir şey yaparsan seni cümle aleme rezil ederim dediğini; eşini öldürürüm dediğini anlattı.

Tüm gündem haberleri için tıklayınız 

“Eve Zorla Girdi”

Yaşadıkları konteynerden sonra kiralık eve çıktıklarını, maktulün ise bir gün taşındıkları eve alkollü şekilde geldiğini ileten Leyla U. eve zorla girerek başına tabanca dayadığını; “Sen benim olacaksın” dediğini ve zorla tecavüz ettiğini ifade etti.

Ardından kendisine “bak sana nasıl sahip oldum, bundan sonra benimsin, kimseye söylemeyeceksin, söylersen seni rezil ederim” gibi cümleler kurduğunu belirtti.

Korktuğundan dolayı bu durumu eşiyle paylaşmadığını ifade eden kadın kendisini çocuğuyla tehdit ettiğini, 5-10 kez kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini ve hiçbirinde rızası olmadığını anlattı.

Genelde gece vakitlerinde eşinin olmadığı zamanlarda alkollü bir şekilde geldiğini anlatan kadın, her zaman tabancayla tehdit ettiğini ve cinse ilişkide bulunmak istediğini ifade etti.

Olay Günü

Olay gününü de anlatan sanık, Maktulle konuşmasında maktulün kendisine o gece geleceğini söylediğini, kendisinin ise “gelme” dediğini, kendisine küfürlü bir şekilde ısrarla geleceğini söylediğini ifade etti.

Eşinin o saatlerde köy toplantısında olduğunu anlatan Leyla U., maktulün geldiğini ve kendisine seslendiğini fakat kendisinin duymadığını; sobayı yakıp çocuklardan birini uyuttuğunu, ikinci defa maktulün seslendiğini duyduğunu anlattı.

Evin dışında olduğunu anlatan Leyla U., eşinin evde olacağını düşünüp korkacağını düşündüğünden dolayı eve gelmez diye beklediğini anlattı

Kapıyı açtığı takdirde çocuklarının önünde kendisine tecavüz edeceğini ifade eden Leyla U., o an tüfeği görüp eline aldığını ve her şeyin bir anlık olduğunu belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al