Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da şüpheli kutu fünyeyle patlatıldı

Antalya’da şüpheli kutu fünyeyle patlatıldı
22 Ağustos 2017 - 14:50

Antalya’da Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğünün bahçe duvarının üzerine bırakılan ahşap kutu fünye ile patlatıldı.

Edinilen bilgiye göre, Üçgen Mahallesi’ndeki Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğünün bahçe duvarının üzerinde ahşap bir kutu gören vatandaşlar durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis, kaldırımın çevresinde ilk önce yaya geçişini durdurup ardından bölgeyi şeritle çevirdi. Polis ve özel güvenlik görevlileri yayaları kaldırım çevresinden uzaklaştırmak için yoğun çaba harcadı. Özel kıyafetini giyen bomba imha ekipleri kutuya fünye yerleştirdi. Bu sırada yakındaki büfenin işletmecileri ve müşterileri de tahliye edildi. Yolun araç trafiğine kapatılmasının ardından kutu kontrollü şekilde fünye ile patlatıldı.

O anları çok sayıda vatandaşın cep telefonu ile görüntülediği görüldü. Polis ahşap kutunun boş olduğunu belirledi ve bölge araç ve yaya trafiğine açtı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al