Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Nouvelle Vie İle Eşsiz Güzellik!

Nouvelle Vie İle Eşsiz Güzellik!
30 Nisan 2022 - 12:52

Nouvelle Vie İle Eşsiz Güzellik!

Nouvelle Vie, cilt ve vücut sağlığı alanında bakım hizmetlerini kurulduğu günden bu yana kalite ve güvenilir hizmet politikasıyla sürdürüyor.

Cilt ve vücut sağlığı için her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte çeşitli tedavi ve bakım yöntemleri ortaya çıkıyor.İster cilt sağlığınızla ilgili problemler yaşıyor olun, ister rutin bakımlarınıza önem veriyor olun, artık hepsi için çok sayıda uygulamalar bulunuyor. Tabii, bu işin önemli kısmını da cilt ve vücut sağlığı bakımlarınızı emanet edebileceğiniz güvenilir, kalite ve hijyen anlayışına sahip uzman bir ekip ile çalışmaktır.

Nouvelle Vie Güzellik Merkezi de kurulduğu günden bu yana, bu alanda aradığınız güven ve kaliteyi sizlere sunuyor. Başarılı hizmetlerine her geçen bir yenisini ekleyen Nouvelle Vie, teknolojinin sağladığı yararları da bu alanda kullanmak için gereken önemi veriyor. Merkezde son teknolojik cihazlar, probleminize doğru bir çözüm olacak şekilde uzmanlar tarafından kullanılıyor.

Kocaeli’nin güzellik merkezi arayışında önemli bir marka olan Nouvelle Vie, İzmit Güzellik Merkezi şubeleri dışında, Sakarya, Eskişehir ve İstanbul’da da hizmetlerini sürdürüyor. Sizin için her zaman en iyisini amaçlayan ve hizmet anlayışını da bu çerçevede geliştiren Nouvelle Vie ile eşsiz bir güzellik sahibi olma yolundaki ilk adımı merkezimizi ziyaret ederek atabilirsiniz.

Konforlu Lazer Epilasyon Uygulamasıİlk olarak askeri amaçlı kullanılan lazer, ilerleyen zamanlarda tıp alanında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Vücudumuzdaki istenmeyen tüylerin azaltılması noktasında da son yıllarda en çok tercih edilen yöntemlerden biri olmuştur. Lazer epilasyon uygulaması, kişisel bakım olduğu kadar bazı durumlarda tedavi amaçlı da kullanılabilir.

Kılların ters büyümesiyle oluşan kıl dönmeleri vücudun birçok alanında çıkabiliyor ve sağlığımız için olumsuz bir etki yaratabiliyor. Doktor kontrolü sonrasında önerildiği takdirde lazer epilasyon yaptırılması, kıl dönmelerine karşı başarılı sonuçlar veriyor.

Kadın, erkek her yaştan insanın sorunu haline gelen istenmeyen tüyler, başarılı ve düzenli lazer epilasyon seansları sonrasında sorun olmaktan da çıkıyor. Nouvelle Vie’de, farklı özellikteki cihazların yardımıyla vücudun tüm bölgelerine uygulanan lazer epilasyon, etkisini kısa sürede gösteriyor.

Konforlu bir lazer epilasyon uygulaması hizmeti sunan Nouvelle Vie’de öncelik verilen konular doğru epilasyon  uygulaması ve hijyendir. Lazer epilasyon çeşitleri uygulanacak bölge ve cilt rengine belirlenir. Bu aşamada Alexandrite, Diode ve Buz Lazer seçenekleri önümüze çıkar.

Kocaeli lazer epilasyon uygulaması arayışında olanlar İzmit şubelerimizde uzman arkadaşlarımızdan en doğru bilgiyi alabilir. Uzman ekip arkadaşlarımızın görüşleri doğrultusunda cilt rengi ve hangi alanlarda uygulama yapılacağı belirlenmesinin ardından sizin için en doğru lazer epilasyon uygulaması işlemlerine başlanacaktır.

Cilt Bakım Uygulamaları İle Cildinize Hakettiği Değeri VerinKişisel bakımına önem veren herkes bilir ki, düzenli yapılan uygulamalar başarılı sonuçlar elde etmedeki önemli bir faktördür. Cilt bakımı noktasında da aynı durum geçerlidir.

Cildiniz ve vücudun ihtiyacı olan bakımlar, rutin olarak sağlandığında. erken yaşlılık belirtileri, kırışıklık, selülit, vücut sarkmaları, cilt lekeleri önlenebilir ve cilt sağlıklı bir yapıya kavuşabilir.

Nouvelle Vie Güzellik Merkezi’nde de, cilt bakımı alanında sizin için en uygun olan uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Merkezimizde dermapen, hydrafacial, Anti Aging, kimyasal peeling, cilt toparlama, aqua peel, led terapi, somon DNA hizmetlerini uygulanmaktadır. Bu uygulamalar cildiniz problemine göre seçilmektedir.

Hemen hemen hepsindeki amaç cildin ihtiyacı olan temizlik ve nemin sağlanmasının ardından probleme yönelik işlemlerin gerçekleştirilmesidir. Nouvelle Vie’nin cilt bakım uygulamaları ile cildinize hak ettiği değeri kısa sürede verebilir, hayalini kurduğunuz sağlıklı ve genç bir cilde sahip olabilirsiniz.

Hijyenik Ortamlarda Profesyonel Güzellik Uygulamaları

Cilt sağlığınızın bakım ve tedavilerini gerçekleştiren cihazlar gün içerisinde çok sayıda uygulamalarda kullanılır. Kalitesi ve hijyen anlayışından ödün vermeyen Nouvelle Vie’de cilt bakımı, lazer epilasyon ve estetik uygulamalardan önce her cihaz sterilize edilmektedir. Uygulamalarda hem ekip arkadaşlarımız hem de müşterilerimiz için tek kullanımlık malzemeler de bulunmaktadır.

Almak istediğiniz hizmetler öncesinde ilk olarak alanında uzman ve güleryüzlü ekip arkadaşlarımız sizin için en doğru uygulama yöntemini belirlemektedir. Her uygulama herkeste aynı sonucu vermeyeceği için doğru uygulamanın saptanması önemlidir. Bu alanda tecrübeli ekip arkadaşlarımızın sunduğu çözüm uygulamalarıyla hedeflediğiniz sonuca daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Cilt bakım uygulamaları kendi içerisinde hedeflenen bölge ve kullanılacak cihazlarda farklılık gösterebiliyor. Alacağınız hizmetin fiyatlandırılması da tamamen bu hususlar göz önüne alınarak belirlenebilmektedir. Ancak istediğiniz uygulamaları, Nouvelle Vie’de misafirlerimiz için sunduğunuz avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz. Sizin için en doğru cilt bakımı uygulamasını öğrenmek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için güzellik merkezi şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al