Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Askıya aldılar! Almanya’dan kritik karar

Almanya, Hamburg’da yapılacak G20 Zirvesi nedeniyle güvenlik önlemi olarak serbest dolaşıma izin veren Schengen uygulamasını askıya aldı.

Askıya aldılar! Almanya’dan kritik karar
12 Haziran 2017 - 22:34
banner

Almanya İçişleri Bakanlığı’ndan meydana getirilen bağlanmış açıklamada, hudut kontrollerinin zaman uygulamaya konulduğu ve 11 Temmuz’a denli süreceği anlatım edildi. İçişleri Bakanı Thomas de Maiziere de 7-8 Temmuz’da Hamburg’da düzenlenecek G20 Zirvesi’nin güvenliğinin herhangi müşterek şeyden önceki geldiğini belirterek bunun düşüncesince Avrupa Komisyonundan izin alındığını kaydetti.

Alınan kararla Almanya’ya Schengen vizesi ile havaalanından meydana getirilen girişlerde müşterek farklılık olmayacak. Ancak bundan sonra müşterek apayrı Schengen ülkesinden Almanya’ya karayolu ve ya demiryolu ile girecek hacısı hocası geçişlik kontrolüne editör tutulacak.

AB kuralları, akse yerinde ve ya ehemmiyetli düzenlilik önlemi mucip vakalarda geçişlik ve ya etiket kontrolüne editör yapılmaksızın yolculuk etmeye imkân verici sistemin istisnai namına askıya alınmasına İmkan sağlıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co