Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ateşli Silahlar Türkiye şampiyonasına Antalya imzası

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRÜ MEHMET MURAT ULUCAN ATEŞLİ SİLAHLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ SPORCUSU NİLAY AK’I PLAKET VE YARIM ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ.(SAĞDA)

Ateşli Silahlar Türkiye şampiyonasına Antalya imzası
27 Ekim 2018 - 11:34

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonu Olan Antalya Polis Spor Gücü sporcusu Nilay AK’ı plaket ve yarım altınla ödüllendirdi.

05-07 Ekim 2018 tarihleri arasında Mersin’in Erdemli İlçesinde düzenlen “Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası”nde finalde Büyük Bayanlar Kategorisinde 7 sporcuyu eleyerek şampiyon olan Nilay Ak, Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet murat Ulucan’ı makamında ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürü Ulucan Antrenörü ve babası Halil Ak ile birlikte Ulucan’ın misafiri olan Nilay Ak,’ın başarısının kendilerini gururlandırdığını belirterek ” Spor sadece bedensel sağlığımızı değil aynı zamanda ruhsal sağlığımızı da geliştiren, bizleri zararlı alışkanlıklardan uzaklaştıran önemli bir aktivitedir. Bu yüzden gençlerimizin spora yönelmesinin çok önemli, ayrıca sporda gençlerimizin elde etmiş olduğu başarılardan gurur duyuyoruz. Daha öncede birçok turnuvada madalya kazanarak derece elde eden Antalya Polis Spor Gücü Sporcusu Nilay AK’ ı ve antrenörü olan babası Halil AK’ı tebrik ediyorum. Kendisini dünya şampiyonalarında da görmek istiyoruz” dedi. İl Emniyet Müdürü Ulucan Nilay Ak’ı plaket ve yarım altın ile ödüllendirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al