Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ATSO Başkanının sosyal medya hesabı çalındı

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) BAŞKANI DAVUT ÇETİN’İN FACEBOOK HESABINI HACKLEYEN KİŞİ YA DA KİŞİLER, İKİ BANKA İLE İLGİLİ SAYFASINDAKİ ARKADAŞLARINA ÇAĞRIDA BULUNDU.

ATSO Başkanının sosyal medya hesabı çalındı
30 Mayıs 2018 - 11:16

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin’in facebook hesabı çalındı.

ATSO Başkanı Davut Çetin’in facebook hesabı hacklendi. Çetin’in hesabını çalan kişi ya da kişiler, 2 bankada ismi vererek “Hesabı olan bir arkadaşım yazabilir mi?” paylaşımında bulundu. Gün boyunca aynı mesajın paylaşımı belirli aralıklarla devam etti. Başkan Çetin, paylaşımların yapıldığı hesabın kendisine ait olduğunu kaydetti. Davut Çetin, “Dün gece saatlerinden bu yana Facebook hesabım kötü niyetli kişi ya da kişilerce ele geçirildiğinden bilgim dışı paylaşımlar yapılmaktadır. Kıymetli takipçilerimden bu paylaşımlara itibar etmemelerini önemle rica ederim. Sorun giderildiğinde yeniden bilgilendirme yapacağım. Hesabı geri almak için çalışma başlattık. Siber suçlara suç duyurusunda bulunduk. Şifre hacklendiği için hesabı kapatamıyor ve geri alamıyorum. Konuyla ilgili facebook ile de görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat