Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ATSO seçimleri öncesinde müteahhitlerden birlik ve beraberlik mesajı

ANTALYA MÜTEAHHİTLER DERNEĞİ(ANTMÜTDER) BAŞKANI DENİZ KARATAŞ, KEPEZ İNŞAAT MÜTEAHHİTLER DERNEĞİ BAŞKANI MEHMET ALİ ÜNAL’I AĞIRLAYARAK, ATSO SEÇİMLERİ ÖNCESİNDE BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ.

ATSO seçimleri öncesinde müteahhitlerden birlik ve beraberlik mesajı
26 Mart 2018 - 11:48

Antalya Müteahhitler Derneği(ANTMÜTDER) Başkanı Deniz Karataş, Kepez İnşaat Müteahhitler Derneği Başkanı Mehmet Ali Ünal’ı ağırlayarak, ATSO seçimleri öncesinde birlik beraberlik mesajı verdi.

Ziyarette konuşan Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, “ATSO da en büyük yatırım payı bizde bulunmaktadır. Bu yüzden odanın şekillendirilmesinde söz sahibi olmamız gerekmektedir. Bu doğrultuda yaptığımız görüşmeler ve fikir alışverişlerinde sektörümüzün tüm argümanları ile istişare içerisindeyiz. Kepez İnşaat Müteahhitler Derneği bizleri ziyaret ederek bu konuda ki düşüncelerimize ortak olduklarını bildirmesi ve belirtmesi bizleri mutlu etmiştir” dedi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) kendilerini temsil eden grubun beklentilerin giderilmesi noktasında eksik kaldığını savunan Karataş, “ Bu nedenledir ki çok yol kat edilmesi gerekmektedir. Biz Antalya Müteahhitler Derneği olarak Ankara’da bulunan Federasyon Genel Merkezimize sorunlarımızı iletmiş, yaşanan sektör sıkıntılarının çözümü için çareler aramıştır. Yaptığımız girişimler, hem hükümet nezdinde, hem de sektörümüzün can damarı 300 iş kolunu ilgilendiren konularda önemli uygulamaların hayata geçirilmesine katkı verdik” diye konuştu.

“Hızlı bir çözüm isteği”

Karataş, “Şimdi bu çalışmalarımızı daha güçlü ve yüksek sesle ele alma, sektörümüzün hak ettiği yerde ve beklentilerini hızlı çözüme kavuşabilmesi için ATSO çatısı altında olma zamanıdır. ATSO seçimleri öncesinde önemli bilgi ve fikir alışverişinde bulunduk. Bu güç ve dayanışma mücadelemiz de bizleri güzel sonuçlar almamızı sağlayacağına inancım tamdır” ifadelerine yer verdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

    ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al