Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Genç, CHP’li kadınları ağırladı

DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ, CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) DÖŞEMEALTI İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN NAFİYE ÖZDEMİR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ AĞIRLADI.

Başkan Genç, CHP’li kadınları ağırladı
24 Ocak 2018 - 14:39

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Döşemealtı İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Nafiye Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Geçtiğimiz günlerde kongre sürecini tamamlayıp göreve gelen CHP Döşemealtı İlçe Kadın Kolları Başkanı Nafiye Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret ederek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Turgay Genç, siyasette kadınların gücünü çok önemsediğini söyleyerek, “Hayatın her alanında çok değerli olan kadınlarımız siyasette de önemlidir ve söz sahibi olmalıdır. Sizlerle birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve çalışmalarınızda başarılan dilerim” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al