Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Genç, Hemşehri Dernekleri Platformunu ağırladı

DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ, ANTALYA ANADOLU HEMŞEHRİ DERNEKLERİ PLATFORMU (AHDER) GENEL BAŞKANI DENİZ AKGÜN VE PLATFORM ÜYELERİNİ KONUK ETTİ.

Başkan Genç, Hemşehri Dernekleri Platformunu ağırladı
22 Mart 2018 - 9:48

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Anadolu Hemşehri Dernekleri Platformu (AHDER) Genel Başkanı Deniz Akgün ve Platform üyelerini konuk etti.

Anadolu Hemşehri Dernekleri Platformu Genel Başkanı Akgün, çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Turgay Genç’e bilgi verdi. Hemşehriler arasında iletişim kurup, kültürlerin yaşatılması için projeler ürettiklerini söyleyen Akgün Platform çatısı altında yönetim kurulu üyelerinden oluşan yeni bir dernek kurduklarını, bu derneğinde Döşemealtı’nda faaliyet göstermesi arzusunda olduklarını belirtti.

Hemşehri Dernekleri Platformu çatısı altında kurulan Antalya Cirit, Binicilik Atlı Spor Kulübü Derneği Başkanı Muhittin Topaloğlu, kulübün faaliyetlerinin Döşemealtı’nda yürütülmesi için çalışma yapmak istediklerini söyledi. Topaloğlu, “Döşemealtı’nın doğal ve iklim koşulları son derece güzel ayrıca hipodromunda burada yapılacak olması büyük bir avantaj” dedi.

Sivil Toplum Kuruluşlarının toplumda önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ise, “Antalya nüfus yoğunluğu ve farklı kültürlerin mutlu ve huzurlu yaşadığı özel bir şehirdir. Alt kültürler farklı olsa da Antalya ortak değerimizdir. Hemşehri Dernekleri Platformu alt kültürlerin aynı çatı altında toplanmış örnek bir Sivil Toplum kuruluşu olduğuna inanıyorum” diye konuştu.

Anadolu Hemşehri Dernekleri Platformu üyelerinin çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Turgay Genç, Döşemealtı ilçesi ve belediyenin gerçekleştirdiği projeleri anlattı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -