Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Türel Avdan 13’ncü Helva Şöleni’nde

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, AVDAN 13. HELVA ŞÖLENİ’NE KATILDI. AVDAN HALKINA ‘SİZİN HASTANIZIM’ DİYE SESLENEN BAŞKAN TÜREL, KENDİSİNE GÖSTERİLEN İLGİNİN GÖNÜL TELLERİNİ TİTRETTİĞİNİ SÖYLEDİ. AVDAN’A HER GELDİĞİNDE MORAL VE ENERJİ DEPOLADIKLARINI BELİRTEN BAŞKAN TÜREL, AVDAN’A YAPTIĞI HER HİZMETTEN ONUR DUYDUĞUNU VURGULADI.

Başkan Türel Avdan 13’ncü Helva Şöleni’nde
22 Temmuz 2018 - 16:50

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Avdan 13. Helva Şöleni’ne katıldı. Avdan halkına ‘Sizin hastanızım’ diye seslenen Başkan Türel, kendisine gösterilen ilginin gönül tellerini titrettiğini söyledi. Avdan’a her geldiğinde moral ve enerji depoladıklarını belirten Başkan Türel, Avdan’a yaptığı her hizmetten onur duyduğunu vurguladı.

Avdan Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Avdan 13’ncü Helva Şöleni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Şölene, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Korkuteli ve Avdan Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği Başkanı ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Enerji depoluyoruz

Şölende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Avdan’a her gelişinde kendisine gösterilen yoğun ilgiden mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu ilgi bizim gönül tellerimizi titretiyor. Keşke fırsatımız olsa da senenin birkaç haftası ya da ayını bu muhteşem köyde geçirsek. Sizlerle burada olmak bize büyük moral oluyor. Enerji depoluyoruz. Sizler için gece gündüz çalışıyoruz. Sizin bize olan güveniniz bizim size karşı olan sorumluluğumuzu hep artırdı. Bizi hiç mahcup etmediniz. Bu yüzden daha çok çalışacağız” dedi.

Sizin hastanızım

Avdan’a bugüne kadar köy konağından, sıcak asfalta birçok hizmet gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Türel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Az önce bir kardeşimiz geldi dedi ki: ‘Başkanım ben doktor değilim ama sizin hastanızım’ dedi. Anadolu’da böyle slogan gibi sözler çok çıkıyor. Gerçekten ben de doktor değilim. Ama bende sizin hastanızım. Bu nedenle size ne yapsak azdır. Avdan birçok hizmeti ilk getirdiğimiz mahalle ve köylerden biri. Aynı şekilde diğer mahalle ve köylere de yaygınlaştırıyoruz. Avdan’ın şampiyon olması hizmetler de de liderliği kapmasına vesile oluyor. Avdan’a yaptığımız her projeden onur duyuyoruz”

Yoğun ilgi

Halkın yoğun ilgi gösterdiği Başkan Türel’e halı üzerine işlenmiş ‘fotoğraf halı’ hediye edildi. Kavurma, pilav, ayran ve helva ikram edilen Başkan Türel, Milletvekili Mustafa Köse ile birlikte çadırda oturdu ve Avdanlılarla uzun uzun sohbet etti. Tribünlerde oturan vatandaşları da selamlayan Başkan Türel, bol bol fotoğraf çektirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al