Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Uysal, Kuaförleri ağırladı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, ANTALYA KUAFÖRLER VE MANİKÜRCÜLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI’NDA YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLEN TOLGAHAN DEMİR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ KABUL ETTİ.

Başkan Uysal, Kuaförleri ağırladı
04 Mart 2018 - 11:36
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda yeniden başkanlığa seçilen Tolgahan Demir ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Ocak ayında gerçekleştirdiği genel kurulla başkanlığa yeniden seçilen , Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Tolgahan Demir ve yönetim kurulu üyeleri Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Oda Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette Başkan Demir, oda seçimlerin demokratik olgunluğu son derece yüksek bir ortamda geçtiğini söyledi.

Seçimler dolayısıyla Demir’i kutlayan Başkan Uysal, Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Muratpaşa Belediyesi’nin önemli bir çalışma ortağı olduğunu belirtti. Mor Makas projesinde odanın gösterdiği işbirliğinin önemine dikkat çeken Başkan Uysal, “2016 Kasım ayında ‘Kadına yönelik şiddeti Mor Makas kesecek’ diyerek önemli bir çalışmaya başladık. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günün yaklaşırken bir kez daha hatırlamakta fayda olduğunu düşünüyorum. Kadına yönelik şiddet, Türkiye’nin de içinde yer aldığı geniş coğrafyada çok derin bir sorun. Bu nedenle ‘Mücadelemizi hep birlikte vereceğiz’ dedik ve Mor Makas projesiyle daha barışçıl, daha az şiddet içeren bir kent olma yolundaki adımlardan birini attık” dedi.

Mor Makas projesinin paydaşı olan Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Odası’nın da “Çocuk gelin saçı yapmıyoruz” diyerek daha ilk günden çalışmayı sahiplendiğini belirten Başkan Uysal, “Bu projeyle Muratpaşa’da her kuaför salonu birer kadın danışma ve dayanışma merkezi haline geldi. Bu hiç bitmeyecek bir çalışmadır.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co