Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Uysal resim sergisini açtı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, ULUSLARARASI SANAT VE SANATKARLAR DERNEĞİ TOPLULUĞU KÜLTÜR DERNEĞİ’NİN (SAKÜDER) 5’İNCİSİNİ DÜZENLENDİĞİ RESİM SERGİSİ AÇILIŞINA KATILDI.

Başkan Uysal resim sergisini açtı
03 Temmuz 2018 - 11:42

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Uluslararası Sanat ve Sanatkarlar Derneği Topluluğu Kültür Derneği’nin (SAKÜDER) 5’incisini düzenlendiği resim sergisi açılışına katıldı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, SAKÜDER’in 5’incisini düzenlendiği ‘Sanat Buluşması’ kapsamında Antalya Müzesi’nde düzenlenen resim sergisi açılışına katıldı. Başkan Uysal, Türkiye’nin insanları sanat uğraşmaya sevk edecek, yenilikçi ve yaratıcı yanlarını harekete geçirecek çok fazla şey sahip bir ülke olduğunu söyledi.

Başkan Uysal, “Sanatçılar korkarsa bütün toplum, dünya korkar. O yüzden coşkulu bir şekilde üretmeye devam etmenizin ülkemizdeki ve dünyamızdaki özgürlük duygusunun ve düşüncesinin teminatını oluşturduğunu ifade etmek istiyorum.”

Başkan Uysal, konuşmaların ardından Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan’ın da aralarında olduğu davetlilerle birlikte derneğinin 13’üncü kuruluş yıldönümü pastasını kesti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al