Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başsavcılar harekete geçti! Trump’a büyük şok

Washingon D.C. ve Maryland eyaletlerinin başsavcıları, Trump’ın başkan olduktan sonra kanundaki yolsuzluk karşıtı hükümleri nedeniyle dava açmaya hazırlanıyor.

Başsavcılar harekete geçti! Trump’a büyük şok
12 Haziran 2017 - 23:04

Washington D.C. ve Maryland eyaleti başsavcıları, zatî ve maşer menfaatlerini birbirinden ayıramadığı, ecnebi hükümetlerden mülk almış olduğu ve kanundaki usulsüzlük karşıtı hükümleri ihlal etmiş olduğu nedeni öne sürülerek Amerika Başkanı Donald Trump’a sorun açmaya hazırlanıyor.

The Washington Post’un haberine göre Karl A. Racine (DC) ve Brian E. Frosh’un (Maryland) açmaya hazırlandığı ve türünün geçmiş örneği bulunan dava, Trump başbuğ olduktan sonraları şirketinin sahibi kendisine kalması mevzusuna odaklanmayı planlarken, sağlam kendisine Beyaz Saray civarlarında mevcut Trump International Hotel sunulacak.

Başsavcılar, alana DOĞRU öteki konaklama yerlerine gereğince bahis konusu otelin başkaları da müdahale alıcı çektiğini ve Trump’ın şirketine, kontratın seçme müşterek resmi birime yasakladığı kabil otel binasını kiralamaya müsaade verilmemesi icap ettiğini söylüyor.

Öte taraftan Trump’ın ecnebi hükümetlerin Amerika Başkanı’nın iş dünyasındaki çıkarına işlev edecek teşvikler sunmuş olacağı müşterek boyut yarattığı savunuluyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr