Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Burdur Ticaret Borsası Meclis ve Yönetimi belirlendi

BURDUR’DA, 15 NİSAN 2018 TARİHİNDE YAPILAN BURDUR TİCARET BORSASI (BTB) MECLİS SEÇİMİNİN ARDINDAN, ORGAN SEÇİMLERİNİN İKİNCİ AŞAMASI OLAN YÖNETİM KURULU, DİSİPLİN KURULU VE TOBB DELEGELİĞİ SEÇİMİ İÇİN SANDIK BAŞINA GİTTİ. YAPILAN OYLAMANIN ARDINDAN HİKMET ÇANGIR MECLİS BAŞKANLIĞINA, VETERİNER HEKİM ÖMER FARUK GÜNDÜZALP, YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ.

Burdur Ticaret Borsası Meclis ve Yönetimi belirlendi
20 Nisan 2018 - 18:04

Burdur’da, 15 Nisan 2018 tarihinde yapılan Burdur Ticaret Borsası (BTB) Meclis Seçiminin ardından, organ seçimlerinin ikinci aşaması olan yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegeliği seçimi için sandık başına gitti. Yapılan oylamanın ardından Hikmet Çangır Meclis Başkanlığına, Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp, yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Burdur Ticaret Borsası Meclis Salonu’nda yapılan seçimde, Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı tarafından yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegeliği için 1 sandık kuruldu. 20 Nisan 2018 günü meclise seçilen 14 üye oy kullandı. Ömer Faruk Gündüzalp BTB Yönetim Kurulu Başkanı seçilirken, Kahraman Arlı, Adnan Yanıkara, Niyazi Boz ve Cengiz Gürcan yönetim kurulu asil üyesi olarak seçildi.

Yönetim kurulu yedek üyeliğine Ramazan Çakır, Süleyman Candan, Halil Aygün, Abdullah Tezcan Seçildi. Sandıktan Ömer Faruk Gündüzalp ve Süleyman Candan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul Delegesi çıkarken, TOBB Genel Kurul Yedek Delegeliğine Halil Aygün seçildi.

Burdur Ticaret Borsası Disiplin Kurulu asil üyeliklerine sandıktan Yavuz Özdoğan, Halil Candan Memduh Yıldız, İbrahim Çalışkan Bekir Özyurt ve Kazım Özdemir seçilirken, Disiplin Kurulu Yedek Üyeliklerine Kemal Yüksel, S. Soner Demir, Ali Rıza Kalabalık, Coşkun Çelik, Musa Korkmaz ve Mustafa Külür çıktı, Meclis Başkanlığına ise Hikmet Çangır, Meclis Başkan Yardımcılığına Nihat Eren ve Onur Akay, Meclis Katip Üyeliğine İsa Yalçın Seçildi. Ramazan Çakır, Halil Aygün, Süleyman Candan, Abdullah Tezcan ve Suat Atalay ile birlikte 14 kişiden oluşan Burdur Ticaret Borsası Meclisi belirlenmiş oldu.

Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, yönetim, meclis ve TOBB Genel Kurul Delegeliği seçimlerini tamamladıklarını belirterek, “Üyelerimizin seçtiği meclis üyelerimiz, bugünkü seçimde yönetim kurulu ve meclisimize 4 yıllığına görev verdi. Ayrıca disiplin kurulu ve TOBB delegelerimiz belirlendi. Ben, başta üyelerimiz olmak üzere, meclis üyelerimize ve bize destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bundan sonra daha fazla çalışmaya ihtiyaç olduğunu vurgulayan Borsa Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, “Fark yaratıcı çalışma ve projelerimizle gerek ülkemiz, gerek kentimiz, gerek tarım ve hayvancılık sektörümüz için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimiz Borsa’yı bir adım daha ileri götürmek. Çünkü bizim daha çok çalışmaya, daha çok üretmeye ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

    takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat