Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Büyükşehir’den sivrisinekle mücadele

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MANAVGAT’TA SİVRİSİNEKLE MÜCADELE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Büyükşehir’den sivrisinekle mücadele
09 Mayıs 2018 - 15:36
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ta sivrisinekle mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Manavgat’ta sivrisinek yuvası haline gelen araç lastiklerini tek tek topluyor. Toplanan yüzlerce lastik geri dönüşüme kazandırılacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı ekipleri, Manavgat’ta bina altlarında biriken suların temizlenmesi, kullanılmayan fosseptik çukurlarının kapatılması çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, bilinçsizce doğaya atılan eski araç lastiklerini de topluyor.

Çevre Sağlığı ekipleri Manavgat’ta merkez ve eski beldelerin kırsal alanlarındaki eski araç lastiklerini toplamaya başladı. Büyükşehir Çevre Sağlığı ekiplerince doğaya da büyük zarar veren bu lastikler tek tek toplanarak belirli noktalarda istifleniyor. Eski lastiklerin geri dönüşüme kazandırılması için çalışma başlatılırken, vatandaşlara da eski lastikleri doğaya gelişi güzel atmamaları konusunda uyarılar yapılıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co