Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Değirmenönü’nde sanat dolu yaz kursu

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN 7-14 YAŞ ARASI ÇOCUKLARIN SANATLA İÇ İÇE YAZ TATİLİ GEÇİRMELERİ İÇİN HAZIRLADIĞI SANAT KURSLARI DEĞİRMÖNÜ KURS MERKEZİ’NDE 11 BRANŞTA BAŞLADI.

Değirmenönü’nde sanat dolu yaz kursu
01 Temmuz 2018 - 13:44

Muratpaşa Belediyesi’nin 7-14 yaş arası çocukların sanatla iç içe yaz tatili geçirmeleri için hazırladığı sanat kursları Değirmönü Kurs Merkezi’nde 11 branşta başladı.

Değirmenönü Kurs Merkezi’nde çocukların dev ağaçların gölgesinde, kuş sesleri içinde sanatla baş başa yaz tatili geçirmeleri için Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlendiği sanat kursları başladı. Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen kurslar, 11 branşta 14 öğretmenle birlikte gerçekleştiriliyor. 14 Eylül’e kadar devam edecek kurslara 467 çocuk katılıyor. Hafta içi her gün gerçekleşen kurslarla Değirmenönü, seramik çalışmalarıyla, gitardan bağlamaya, yan flütten kemana ve orga, tiyatrodan dramaya, diksiyona ve dansa farklı branşlarda sanat kurslarıyla çocuklar için bir sanat üssü haline geldi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat