Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Demre’de fidanlar toprakla buluştu

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN “ÇOCUKLAR VE FİDANLAR BÜYÜYOR” PROJESİ KAPSAMINDA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEMRE HİZMET BİRİMİ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNASYONUNDA FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTURULDU.

Demre’de fidanlar toprakla buluştu
06 Kasım 2018 - 16:36

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Çocuklar ve fidanlar büyüyor” projesi kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre hizmet birimi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda fidanlar toprakla buluşturuldu.

Demre ilçesi, Karabucak Mahallesinde bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Öğrenci yurdu çevresinde düzenlenen, fidan dikim törenine, Demre Belediye Başkan Süleyman Topcu, İlçe Emniyet Müdürü Kürşat Duman, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Teğmen Emre Tırpancı, İlçe Müftüsü Mehmet Ali Değirmenci, Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre Hizmet Birimi Sorumlusu Bayram Arıcı, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Başkan Topcu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Çocuklar ve fidanlar büyüyor projesi kapsamında bugün fidanları sizler ile birlikte toprakla buluşturacağız, sizler de bizim için birer fidansınız. Siz ne kadar güzel büyürseniz, ne kadar güzel yetişirseniz ülkemiz o kadar güzel bir geleceğe sahip olur. Ağaçları da ne kadar güzel büyütürsek vatanımıza o kadar güzel hizmet etmiş oluruz. Lütfen ormanlarımıza sahip çıkalım, ağaçlarımızı koruyalım. Bizler bu fidanları sizlere emanet ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından, protokol üyeleri ve öğrenciler tarafından 150 adet çeşitli türlerdeki fidanlar toprakla buluşturuldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -