Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Demre esnafı Mahmut Perçin dedi

DEMRE ESNAF SANATKÂRLAR ŞOFÖRLER VE NAKLİYECİLER ODASI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI. GEÇERLİ OYLARIN 352 SİNİ ALAN MAHMUT PERÇİN VE YÖNETİMİ DEMRE ESNAF SANATKÂRLAR, ŞOFÖRLER VE NAKLİYECİLER ODASININ YENİ BAŞKANI SEÇİLDİ.

Demre esnafı Mahmut Perçin dedi
21 Ocak 2018 - 13:07
banner

Demre Esnaf Sanatkârlar Şoförler ve Nakliyeciler Odası Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Geçerli oyların 352 sini alan Mahmut Perçin, Demre Esnaf Sanatkârlar, Şoförler ve Nakliyeciler Odasının yeni başkanı seçildi.

Gökyazı Mahallesi Turkuaz Restoran’da yapılan toplantıya Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu, partilerin ilçe başkanları ve esnaflar katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan toplantıda geçmiş yıllara ait bilançosunun okunması ve oylanması yapıldı. Daha sonra konuşmalara geçildi. İki dönemden beri kendisine verilen görevi en iyi şekilde yaptığına inandığını belirten mevcut Başkan Ahmet Özen; “Eğer bana yeniden görev verirseniz aynı şekilde tüm esnaflarımızı kucaklayıcı bir şekilde görevimi sürdüreceğim” dedi. Demre Esnaf ve Sanatkarının Yeni Başkanı Mahmut Perçin’de yaptığı konuşmada, kendisine görev verilirse farklı bir anlayışla Demre esnafına en iyi şekilde hizmet edeceğini söyledi. Konuşmalar sonucunda oy kullanma işlemi geçildi.

Oylamalar sonucunda, kullanılan 702 oyun 683 ü geçerli sayıldı. Geçerli oyların 352 sini alan Mahmut Perçin ve Yönetimi Demre Esnaf Sanatkârlar, Şoförler ve Nakliyeciler Odasının yeni başkanı seçildi. Mevcut Başkan Ahmet özen ise 331 oy aldı.

Mahmut Perçin’in Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Necdet Arıcı, İbrahim Sabancı, Mustafa Özkaya, Ali Kılıç, Hıdır Bodur, Mutlu Meydan.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co