Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Düştükleri su kanalından kurtarılan yavru köpeklerin anne sevinci

KORKMUŞ OLDUKLARI GÖZLENEN YAVRU KÖPEKLERİ SAKİNLEŞTİRMEK İÇİN ÇEVREDEKİ HAYVANSEVERLER MAMA VERDİ. KARINLARI DOYAN MİNİKLER, YAVRULARININ AKIBETİNİ BEKLEYEN ANNELERİNİ GÖRDÜKLERİNDE İSE YAŞADIĞI SEVİNÇ ÇEVREDEKİ VATANDAŞLARI DUYGULANDIRDI.

Düştükleri su kanalından kurtarılan yavru köpeklerin anne sevinci
25 Eylül 2018 - 14:44
banner

Antalya’da bir binanın çevresindeki su giderine düşen 3 köpek yavrusu, itfaiye ekiplerinin yarım saatlik çalışması sonucu kurtarıldı. Vatandaşların mamayla karnını doyurduğu yavru köpeklerin, annelerini görünce yaşadığı sevinç, çevredekileri duygulandırdı.

Olay dün akşam 18.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Defterdarlık Bulvarı üzerinde bulunan Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı’nın hizmet binası yanında meydana geldi. Bina yakınından yavru köpek sesleri geldiğini duyan yabancı uyruklu bir vatandaş, sesleri takip ederek yavru köpeklerin kanalizasyona bağlı su giderine düştüklerini fark etti. Önce çevredekilerden yardım isteyen şahıs, daha sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesine haber verdi.

İhbarın ardından olay yerine gelen itfaiye ekipleri, içi su dolu giderde bulunan ve saatlerce kurtarılmayı bekleyen yavru köpekler için çalışma başlattı. Ekipler, yarım saatlik uğraş sonrası 3 yavru köpeği düştükleri yerden çıkarttı. Korkmuş oldukları gözlenen yavru köpekleri sakinleştirmek için çevredeki hayvanseverler mama verdi. Karınları doyan minikler, yavrularının akıbetini bekleyen annelerini gördüklerinde ise yaşadığı sevinç çevredeki vatandaşları duygulandırdı.

Bir süre birbirleriyle oyunlar oynayan anne ve yavru köpekler, Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı’na götürüldü.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim