Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Gazeteci Cinokur ve ailesi ziyaretten vazgeçince olası bir felaketten kurtuldu

YUNANİSTAN ATİNA’YA EŞİ VE KIZIYLA BİRLİKTE TATİLE GİDEN GAZETECİ FİKRİ CİNOKUR, 79 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ VE EN AZ 500 KİŞİNİN DE YARALANDIĞI ORMAN YANGINININ OLDUĞU BÖLGEYE SON ANDA GİTMEKTEN VAZGEÇİNCE OLASI BİR FELAKETTEN KURTULDU

Gazeteci Cinokur ve ailesi ziyaretten vazgeçince olası bir felaketten kurtuldu
26 Temmuz 2018 - 15:12

Yunanistan Atina’ya eşi ve kızıyla birlikte tatile giden gazeteci Fikri Cinokur, 79 kişinin öldüğü ve en az 500 kişinin de yaralandığı orman yangınının olduğu bölgeye son anda gitmekten vazgeçince olası bir felaketten kurtuldu.

Gazeteci Fikri Cinokur, eşi Hatice ve kızı İpek ile birlikte 19 Temmuz tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Atina’ya gitti. Cinokur ailesi gezilerinin ilk üç günü Atina’da bulunan tarihi yerleri ziyaret ettiler. Gezinin dördüncü günü ise Yunanistan’ın gözde turizm bölgelerini gezmek istediler. Kızı İpek ve eşi Hatice Cinokur ile birlikte program yapan Gazeteci Cinokur, öğleden sonra Kineta ve çevresini ziyaret etmeye karar verdiler. Atina caddelerini gezen Cinokur ailesi, Sintegna Meydanı ile Monstiraki meydanlarında da gezdiler. Çok yürüdükleri gerekçesiyle Hatice Cinokur yorulduğunu, dinlenmek için yemekten sonra otele dönmek istediğini, öğleden sonraki geziye devam edemeyeceğini söyledi.

Fikri Cinokur, eşinin bu durumunu dikkate alarak Monstiraki meydanı yakınlarında bir kafede oturdular. Kafedeki televizyonu izlerken gidecekleri bölgede orman yangını haberiyle karşılaştılar. Cinokur ailesi, 79 kişinin hayatını kaybettiği Atina’daki orman yangının olduğu bölgeye son anda gitmekten vazgeçince olası bir felaketten kurtulmuş oldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat